Sedlčany se sice v první třetině dostaly do vedení, ale ve druhé části Kutnohorští utkání otočili ve svůj prospěch. Nejprve po pěkné kombinaci první formace skóroval Dytrych, který se dostal k dorážce a vyrovnal. Do vedení šli Sršni po dobře sehraném přečíslení, kdy Chmelař skočil na led z trestné lavice a na konci pěkným blafákem překonal domácího brankáře. Tentýž hráč se prosadil vzápětí znovu, kdy si najel šest metrů před branku a ranou z první vymetl šibenici sedlčanské branky, čímž upravil na konečných 3:1 pro Kutnou Horu.

„Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře a v úvodních pěti minutách jsme výborně bruslili, kombinovali a vytvořili si nějaké šance. Pak jsme ale padli do letargie a zbytek třetiny byl z naší strany špatný. Nebruslili jsme a hodně jsme se na ledě motali, navíc se dostali domácí do vedení. Od druhé třetiny jsme za to ale vzali a třemi góly zápas otočili. Ve třetí třetině už se utkání pouze dohrávalo," zhodnotil poslední zápas sezony trenér Kutné Hory Stanislav Bednář a dodal: „V zápase musel Křeček hrát devátého útočníka, protože jsme měli k dispozici jen třináct hráčů do pole. Před rokem jsme v Sedlčanech prohráli, ale nyní se ukázalo, o co je krajská liga dál a naši kluci na tom byli herně lépe."

Sedlčany - Kutná Hora 1:3 (1:0, 0:3, 0:0)
Branky Kutné Hory: Dytrych, Chmelař 2.
Kutná Hora: Kunášek (D. Jelínek) - Křeček, Chmelař, Švejda, Havelka, Glaser, Javůrek, Siváček, Dytrych, M. Jelínek, Jiráň, Jan Tvrdík, Jiří Tvrdík I, Sádlo. Trenér Stanislav Bednář.