"Nevím čím to je, jestli je to štěstí? Hlavně, že to tam spadlo!" usmíval se po utkání expert na Příbram a střelec druhé branky Sršňů Marek Kišš. "Byli jsme jednozančně lepší, kdyby to rozhodčí pískal od začátku, tak jsme mohli vyhrát daleko víc. Je jedině dobře, že jsme je porazili, teď se ještě uvidí, jak budeme hrát u nich," uzavřel "kutnohorský Jágr".

"Utkání jsme chtěli vyhrát už jen proto, že Příbram vloni tuto soutěž vyhrála. Byli jsme lepší a portvrdili jsme stoupající výkony. První dvě třetiny byly dobrý, pak už soupeř přitvrdil. Každý zákrok byl na hranici faulů a Příbram předvedla akorát to, že by se mohla někde rvát, ale hokejově na nás neměla," zhodnotil utkání trenér Milan Kraučuk.

Milan Kraučuk nechápal hokej soupeře: "V poslední třetině to už byly zákroky, které se snad nedají ani slušně popsat. Rozhodčí to měli určitě dneska hodně težký. Mrzí mě, že se soupeř dneska chtěl jenom rvát a ne hrát hokej."

"Petr Hemský má tržnou ránu na čele, vyjde to tak na čtyři stehy, ale do příště bude určitě v pořádku," uzavřel hodnocení trenér.

V utkání se trefil i obránce Jan Vaněk, který svojí trefu posal takto: "Ta střela byla čistě náhodná, ale naštěstí se povedla. Nebyla ani tečovaná, prostě tam krásně zapadla."

K rozhodčímu několikrát přijel diskutovat i zkušený Petr Jančařík: "Říkal jsem mu, aby utkání pískal na obě strany už od začátku, aby nedošlo k tomu k čemu došlo." Umí "Janča" vrátit nějaké to seknutí? "Jasně, že jo, ale takové utkání se prostě někdy hrají. Když soupeř neumí bruslit, tak to zkouší takovýmto způsobem. Je to taktika, jiné střetnutí hrají úplně jinak," vysvětlil.

"My jsme byli o hodně lepší, ale jenom proto, že jsme nedali spoustu šancí skončilo utkání 5:2," zhodnotil utkání ze svého pohledu Jančařík, který bude za týden v Mladé Boleslavi zřejmě chybět. "Za týden už asi bude zdravý Milota Florian s Veselým, takže zřejmě budou hrát oni. Já jsem tu jen na záskok," zasmál se na závěr Petr Jančařík.