Zápas se trenérovi Čáslavi Tomášovi Topolovi hodnotil těžko. Jeho tým vedl ještě tři minuty před koncem třetí třetiny 5:3. „Jeli jsme do Benešova s určitou taktikou, kterou jsme si připravovali v tréninku. Fungovalo to a zápas se pro nás vyvíjel velice dobře,“ chválil trenér hostí. Benešov musel neustále dotahovat výsledek a Čáslav držela otěže hry.

Před brankou na 4:5 podle Topola chyboval sudí: „Neviděl metrový ofsajd a domácí vstřelili kontaktní branku. Absolutně situaci podcenil.“ Benešovští se vrátili do zápasu a dokázali srovnat i na 5:5. Poprvé v sezoně si Čáslav mohla zahrát prodloužení tři na tři. „Jeli jsme sami na bránu. Mohli jsme rozhodnout, ale nedali jsme, čehož domácí využili,“ litoval Topol.

Jeho tým opět trápila koncovka, i když dal v utkání pět branek. „Za stavu tři-jedna jel Sladký a Borovanský sám na brankáře. Mohli jsme se trhnout a zápas by byl rozhodnutý,“ řekl trenér Čáslavi a vrátil se ještě ke hře tři na tři v prodloužení: „Je to vabank. Mám na to svůj názor. Je to dle mého kravina, která do hokeje nepatří. Z hlediska fanoušků je to asi atraktivnější. Vidí šanci za šancí, i když nájezdy mají také něco do sebe.“

Benešov – Čáslav 6:5pp (Kraučuk 2, Borovanský, Kadlec, Němec). Čáslav: M. Svoboda – Lang, Skokan, Borovanský, Sladký, Kraučuk – Kůrka, Kadlec, Křišťan, Muras, Miler (Ježek) – L. Svoboda, Šlejtr, Němec, Šudoma, Pipek. Trenér Tomáš Topol.