„Zápas se mi hodnotí samozřejmě dobře. Na druhou stranu jsme si v kabině říkali, že nemůžeme začít jako v Mladé Boleslavi, a hned ve druhém střídání jsme inkasovali první branku. Branku způsobila individuální chyba v obraně. Postupem času jsme začali hrát svoji hru a podařilo se nám vyrovnat skóre. Po první třetině jsme si v kabině důrazněji vysvětlili pár věcí, a na ledě to začalo lítat. Myslím, že jsme hráli moc pěkný hokej,“ byl nakonec spokojený čáslavský trenér Tomáš Topol.

„Byl to pro nás první domácí zápas. Byla skvělá návštěva. Fanoušci nás podpořili. Když to baví fanoušky, začne to bavit i hráče a hned to vypadá jinak. To bylo vidět hlavně od druhé třetiny,“ ocenil čáslavské fanoušky Topol.

„Další zápas nás čekají Poděbrady, bude to jiný tým než minulou sezonu. Mají tam posily z Mělníka, pár šikovných kluků. O trénincích se na to připravíme, probereme nějakou taktiku. V Poděbradech chceme bodovat,“ řekl Topol o příštím zápase, kteří sehrají čáslavští hokejisté v sobotu od 17 hodin.

Čáslav - Žabonosy 7:2 (12. Křišťan, 29. Navrátil, 29. Borovanský, 34. Šlejtr, 41. Sladký, 52. Ježek, 57. M. Pipek - 1. Bašus, 60. Mejzr).

Čáslav: M. Svoboda - Bílek, Lang, Borovanský, Muras, Sladký, Janata, Šulc, Křišťan, T. Pipek, Kraučuk, Šlejtr, Kůrka, Ježek, M. Pipek, Navrátil, Vlach, L. Svoboda. Trenér Tomáš Topol.

Žabonosy: Martínez, Březina - Procházka, Skokan, Mejzr, Hutula, Beňovský, Pomichálek, Bašus, Honz, Kubát, Morkes, Nekvasil, Paroubek, Hrachovec, Kedršt, Kunášek. Trenér Michal Charvát.