„Když jsem se dozvěděl, že bude Philadelphia hrát v Praze, měl jsem velkou radost. A z výhry mám samozřejmě ještě větší,“ řekl fanoušek NHL a hlavně Philadelphie.

Té fandí od malička. „Tenkrát jsem od bratránka dostal hokejovou kartičku, kde na ní byl hráč Philadelphie, a tak jsem tento tým začal sbírat. V raných dobách internetu jsem spravoval o Flyers český web. Jeho historii mám dost zmapovanou,“ pochlubil se výherce ze Žlebů. Na zápas v Praze prý vezme svého kamaráda.

Lístky nevyhrál poprvé, už jednou uspěl v soutěži o vstupenky na Mistrovství světa v Praze 2004, kdy Česko hrálo s Lotyšskem. „Jinak jsem byl s kamarády na zápasech KHL, když ještě hrál Lev Praha. Tenkrát to bylo proti Dynamu Moskva. Byla ten rok výluka NHL, takže na tom zápase byly hvězdy -tuším Chára, Voráček, za Dynamo Alexander Ovečkin,“ vzpomínal Baránek.

Na českou extraligu zase tak často nechodí. „Na extraligu zavítám výjimečně, jen když jdou kamarádi na Pardubice. Ale také jsem se byl podívat ve Znojmě na rakouské EBEL lize.“

Hokej Drahoš Baránaek závodně nikdy nehrál. Jen rekreačně. „U nás ve Žlebech v zimě v Bucák Aréně. Co se týká sportu, občas zaskočím ve fotbale, ale spíš mu pomáhám organizačně,“ prozradil na sebe.