Od začátku zápasu hráli Sršni útočně, soupeř ovšem velmi dobře bránil a rozhodně se nedržel jen ve vlastní třetině. K tomu navíc gólmani obou týmů drželi svoji neprůstřelnost. A to i přes několik stoprocentních šancí. První třetina přinesla jediné vyloučení na straně domácích, výhodu ale Kutnohorští nevyužili. První třetina tak skončila bez branek.

V úvodu druhé třetiny měli hosté výhodu druhé přesilovky, kterou dokázala využít první lajna po střele Vaňka a otevřela tak skóre zápasu – 0:1.

Tlak na soupeře dokázali Sršně stále udržovat, domácí ale odolávali velmi houževnatě a stále častěji se pouštěli do kombinací a útočení, z kterého vytěžili v 36. minutě vyrovnání, když po vyražené střele neuhlídali Kutnohorští dojíždějícího hráče, který trefil odkrytou bránu.

Přestože byla hra poměrně vyrovnaná, začali hosté kupit chyby. Vymýšlením složitostí s pukem se dostávali těžko z vlastního pásma, o přechodu přes to střední ani nemluvě. Druhá třetina i tak skončila nerozhodně 1:1.

Třetí třetinu zahájili Sršni přesilovkou. Přestože to byla skvělá šance na skórování, rozehrávka Kutné Hory z vlastní třetiny šla přímo na hokejku soupeře, který nikým nebráněný dal vedoucí gól domácích. Do té doby zcela tiché obecenstvo domácím zatleskalo. Ve 42. minutě navýšili domácí pěknou kombinací na 3:1, a přestože měli Sršni opět několik naprosto jasných gólovek, jejich střelecká impotence nebrala konce.

Nabuzený domácí tým hrál velmi klidně, rychle, dobře kombinoval a Kutnohorští si udržovali svůj křečovitý projev, který vyústil ve čtvrtý gól v jejich síti. „I když výkon hlavního rozhodčího byl dost slabý, když v průběhu zápasu poškodil oba týmy, hlavním strůjcem neúspěchu jsme si byli sami sobě my," řekl k zápasu kutnohorský manažer Zdeněk Jelínek.

TJ Tatran Sedlčany – SK Sršni Kutná Hora 4:1 (0:0,1:1,3:0)Branka a nahrávky Kutné Hory: Vaněk (Rudolfský, Čejka).

Kutná Hora: Hermann (Březina) - Vaněk, Čejka, Havelka, Tvrdík Jiří II, Marvan, Rudolfský, Javůrek Petr, Tvrdík Jiří I, Tvrdík Jan, Jelínek, Charvát, Pácal, Meloun, Sádlo, Šváb M. Trenér Stanislav Bednář.