B-tým – 2. místo z 9

4. kolo: Kutná Hora B – Sedlčany 13:4 (3:1,4:0,6:3)
Branky a nahrávky: 2. Jelínek (Charvát), 5. T. Paroubek (M. Paroubek), 14. Čejka (Jelínek), 21. L. Krištof (Andrle, M. Paroubek), 29. Meloun (Jelínek), 30. Vaněk (Andrle, M. Paroubek), 34. Zápotočný (Čmejrek, Jursík), 44. Čmejrek (Novotný), 46. Andrle (T. Paroubek), 46. Jelínek (Čejka), 48. Jelínek (Čejka), 59. Novotný (Jursík), 60. Jelínek (Čejka) - 14. Burián (Máša), 47. Náprstek (Z. Dvořák), 56. Náprstek (Z. Dvořák), 56. Černý (Burián). Kutná Hora: J. Krištof – T. Paroubek, Vaněk, Bášti, Čejka, Zápotočný, Jursík - L. Krištof, M. Paroubek, Andrle - Meloun, Jelínek, Charvát - Kubát, Novotný, Čmejrek.

Junioři – 6. místo z 8

5. kolo: HC Příbram – Kutná Hora 11:6 (5:2,2:1,4:3)
Branky a nahrávky KH: 6. Tvrdík (Pálek, Macháček), 10. Horčička (Kozlík, Hejný), 26. Hynek (Macháček, Pálek), 43. Hejný (Kozlík), 47. Tvrdík (Hejný), 50. Vraný (Tvrdík, Macháček). Kutná Hora: P. Jiráň – H. Macháček, M. Pálek, Míšek, Draslar - Hynek, Jiří Tvrdík, Vraný - Hejný, Kozlík, Horčička.

Dorost – 8. místo z 9

8. kolo: Sedlčany – Kutná Hora 4:2 (1:0,3:1,0:1)
Branky KH: Sádlo, Vítek. Kutná Hora: Rejna (D. Jelínek) - Draslar, Petr Švejda, Pavel Švejda, Šváb - Vítek, Kořistka, Tomčík, M. Jelínek, Sádlo, Jiráň.

Starší žáci – 5. místo z (9)

7. kolo: Kutná Hora – Vlašim 0:18 (0:5,0:8,0:5)
Kutná Hora: Wagenknecht – Jelínková, Červinka, Brabec, M. Macháček - Procházka, Jestříbek, Hríbik - Koubský, Sikora, Šurych – Šváb.

Mladší žáci – 6. místo z 8

7. kolo: Kutná Hora – Vlašim 3:11 (1:4,1:5,1:2)
Branky a nahrávky KH: 20. Dytrych, 28. Fišar (Dytrych), 42. Jestříbek. Kutná Hora: Pekař - Socha, Macháčková, Zika, Koubský - Fišar, Plíhal, Dytrych - Jestříbek, Havránek, Manik.

4. třída

4. kolo: Kutná Hora – Poděbrady 12:2 (4:0,4:0,4:2)
Branky: Havránek 3, Koubský 2, Plíhal 2, Kadleček, Míšek, Bachtík, Vízner, Brich – P. Martinec 2. Kutná Hora: Krátký – Brich, Kopecký, Kocián, Koubský - Plíhal, Bachtík, Šimon, Hladík, Havránek, Hnilička, Kadleček, Míšek, Škrobák, Vízner.

Další program

Čtvrtek, 28. října
Dorost – HC Příbram (17:00), Starší žáci – Benešov (12:00), Mladší žáci – Benešov (10:00).

Sobota, 30. října
Junioři – Mělník (17:00)

Neděle, 31. října
Černošice – B-tým (16:30)