Kutná Hora vedla v Neratovicích 2:1 po první třetině, o branky se za kutnohorské Sršně postarali Jiří Tvrdík, kterému asistoval Roman Siváček, a Matouš Jelínek, na jehož branku přihrával Lukáš Rudolfský.

Ve druhé třetině byli Sršni opět lepší, minimálně co se branek týče. Jednu si připsal ve dvaadvacáté minutě Ondřej Plíhal, kterému asistoval Jan Tvrdík. Pět vteřin před koncem druhé třetiny dal čtvrtou branku Kutné Hory Matouš Jelínek po přihrávce od Jana Tvrdíka.

Ve třetí třetině padla jediná branka, kterou kutnohorští hokejisté uzavřeli skóre zápasu, střelcem byl Pavel Švejda, asistence si připsali Lukáš beran a David Křeček. Sršni tak v Neratovicích zvítězili 5:1, čímž si zajistili setrvání v krajské lize mužů i pro následující sezonu, bez ohledu na další výsledky v baráži o udržení.

Před Kutnohorskými jsou stále dvě poslední utkání, to první sehrají na domácím ledě v pátek 15. března od 19:30. Do Kutné Hory přijede mužstvo SC Kolín B, které dokázala Kutnou Horu v prvním zápase porazit v prodloužení. Druhé utkání proti Sedlčanům je naplánováno na neděli.

Neratovice - Kutná Hora 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)

Branky Kutné Hory: 9. Jiří Tvrdík, 12., 40. M. Jelínek, 22. Plíhal, 47. Pavel Švejda.

Kutná Hora: D. Jelínek, Pekař - Chmelař, Pavel Švejda, Křeček, Havelka, Siváček, Rudolfský, Dytrych, Javůrek, M. Jelínek, Beran, Jan Tvrdík, Plíhal, Jiří Tvrdík, Klazar. Trenér Stanislav Bendář.