Rozhodla o tom dodatečná kontumace posledního kvalifikačního utkání proti Novému Městu nad Metují ve prospěch Kutné Hory, která díky tomu v postupové matematice bodově přeskočila tým Světlé nad Sázavou. „Po odehrání kvalifikace jsme získali informaci o nepovoleném startu hráče Nového Města na Metují, a jelikož to bylo v rozporu s řády, podali jsme protest, který byl akceptován,“ upřesnil okolnosti kontumace zápasu výkonný manažer HC Kutná Hora Zdeněk Jelínek.
A fanoušci se mohou těšit na dodatečné, ale vydatné slavnostní přípitky. „Oslava postupu proběhne 30. dubna při pálení čarodějnic před zimním stadionem,“ oznámil nadšeným fanouškům Zdeněk Jelínek z HC Kutná Hora.
„Fakt, tak to je super zpráva. I když je pravda, že si to nevybojovali v tom posledním zápase. To by mě to těšilo ještě víc,“ prohlásil s úsměvem Miroslav Černý z Kutné Hory, pravidelný návštěvník ochozů místního stadionu.
„Zasloužili si to. Hráli dobře celou sezonu. Teď je důležité, aby hned zase nespadli,“ doplnil svého předřečníka v Tylově ulici Jakub z Kutné Hory.

Další informace naleznete ZDE.

Prohlédněte si fotogalerii z posledního utkání Sršňů.