HC Chotěboř - Stadion Kutná Hora 2:7 (1:0, 1:2, 0:5)

Karel Dvořák si po středeční výhře pořádně oddychl: „Takové vítězství jsme potřebovali, protože jsme v přípravě ani jednou nevyhráli. Máme týden a něco do zahájení soutěže, takže pomalu budeme všichni. Dneska ještě scházeli Pavel Beránek a Petr Veselý, ale na druhou stranu naskočil už Adam Vylíčil. Doufám, že už poslední týden budeme kompletní a budeme se moc věnovat věcem okolo obrany a taktiky.“

Projevilo se na Adamovi Vylíčilovi, že netrénoval s týmem a navíc byl zraněný? „Samozřejmě bylo vidět, že asi týden netrénoval, protože marodil, ale kluky většinou zná, takže problém ve hře nebyl, i když bylo vidět, že má tréninkové manko,“ připustil Dvořák.

Kde byl v přípravě největší problém? „V absencích,“ měl jasno Karel Dvořák a blíže specifikoval: „Netrénovali jsme pořádně, až tento týden trénujeme ve čtyřech pětkách. Několik hráčů má málo odehraných zápasů.“ Který z hráčů tým ještě opustí? „To je na panu Murasovi,“ přehodil odpověď na manažera.

Trenér Dvořák ještě nemá jasno, kdo se proti Žďáru postaví do branky: „Ještě je dost času, oba odchytali tři utkání a na výběr mám týden.“

Branky: 19. Jánský (Fink), 31. Burian – 34. Adamec (Rejzek), 39. Hemský (Králíček), 41. Muras (Hemský), 47. Králíček (Hemský, Muras), 49. Kadlec (Muras), 50. Prachař (Fejgl) 54. Kadlec (Adamec). Rozhodčí: Padevět. Vyloučení: 4:7, navíc: Prachař (KH) 10 min. Bez využití. V oslabení: 1:1. Diváci: 350.

Kutná Hora: Linhart – Kadlec, Kořínek (41. Šlejtr), Fejgl, Janata, Rejzek, Procházka – Hemský, Muras, Králíček – Vylíčil, Bláha, Pelán – Prachař, Adamec, Křišťan – od 28. min. Uhlíř. (Barta, Baláž, Tvrdík) Trenéři Karel Dvořák a Jiří Mlika.