Úvod zápasu patřil hostům, kteří se do osmé minuty ujali vedení 2:0 po brankách Mana a Smejkala. Do přestávky se Sršňům podařilo snížit, když v oslabení ujelo duo Pomichálek Kubišta a druhý jmenovaný se nemýlil. Zbylé třetiny byly výsledkově i průběhem stejné. Hosté zvyšovali na dvougólový náskok a domácí dotahovali. Na 3:1 pro Žďár zvýšil Doležal, za Sršně snížil Sladký. Na konci zápasu se trefil hostující Plachý a výsledek kosmeticky upravil v poslední minutě Králíček.

Sestava Kutné Hory: J. Krištof (Barta ml.) - Heřmanský, Janata, Veselý, Bílek, Šlejtr, L. Muras, Křišťan, Sladký, Kubišta, Jankovský, Králíček, Burda, Uhlíř, Kůrka, Nakládal, Horálek, Pomichálek, Tvrdík, Bláha. Trenér Radoslav Svoboda.