„Utkání se hodnotí krásně. Bylo to úplně něco jiného než v pátečním domácím zápase, který jsme prohráli. Tentokrát jsme vstoupili do zápasu dobře, kvalitně jsme bruslili, bojovali jsme a musím říct, že takto bych si naši hru představoval,“ uvedl trenér Kutné Hory Stanislav Bednář a navázal: „I když jsme udělali čtyři, pět nehokejových chyb, kterými jsme soupeři darovali góly, tak jsme zápas zvládli velmi dobře.“

Sršni přežili i těžké chvíle v závěru zápasu, kdy Kladno snížilo na 5:6. „Nejme zkušení, takže chyby občas uděláme, s tím se musíme smířit, ale po všech stránkách jsme to tentokrát zvládli. Navíc, když domácí snížili čtrnáct minut před koncem na rozdíl jediné branky, už jsme je k ničemu nepustili. V tu chvíli to byl náš hokej dle mých představ,“ konstatoval kouč Sršňů. 

Kutnou Horu čeká v pátek domácí utkání s Kralupy nad Vltavou. „Když uděláme bod, tak jsme zachránění. Samozřejmě ale chceme vyhrát,“ předeslal Stanislav Bednář. 

PZ Kladno – Sršni Kutná Hora 5:6 (3:4, 1:2, 1:0)
Branky Kutné Hory: Jan Tvrdík, Havelka, M. Jelínek, M. Šváb, Javůrek, Siváček. Kutná Hora: D. Jelínek (Kunášek) – Chmelař, Havelka, Švejda, Křeček, Vaněk, M. Šváb, Javůrek, Siváček, Dytrych, Jan Tvrdík, M. Jelínek, Jiráň, Rudolfský, Jiří Tvrdík. Trenér Stanislav Bednář.