Svoji kvalitu ukazovali hosté od prvního vhazování. Přesnost a rychlost nahrávek nám dělali problémy, ani seberychlejší bruslení na to nikdy nestačí. Domácí vzdorovali až do jedenácté minuty, ve které Protivný vstřelil první gól zápasu.

Dojem ze hry ve druhé třetině se výrazně nezměnil, kromě střelby soupeře, kterou zasypal D. Jelínka v domácí bráně. Jedna z akcí, kterou proměnil ve druhý gól, vzešla po domácím dvojnásobném vyloučení. Přesně mířil kapitán Christov. Ve chvíli, kdy se třetina už blížila ke svému závěru, podařilo se Matoušovi Jelínkovi dobrým napadáním v obrané třetině soupeře získat puk a pohotovou střelou pod lapačku snížit na rozdíl gólu.

Domácí vášně ovšem zchladil už na konci třiačtyřicáté minuty Rovný, když využil přesilovku a zvýšil na 1:3. Přesto to byl soupeř, který byl potrestán za hrubost a vzápětí za krosček a výhodu dvojité přesilovky jsme měli domácí, navíc v trvání vice než minuty a půl. Střelcem další domácí branky byl navrátilec do sestavy Filip Málek.

Snížení na 2:3 Sršně opět povzbudilo, soupeře trochu zaskočilo, a ve dvaapadesáté minutě bylo vyrovnáno. Jiráň našel M. Jelínka, ten poslal puk na Jana Tvrdíka, který se dostal zcela osamocen před gólmana a skóroval.

Na konci 59. minuty dostal dlouhou nahrávku do brejku Javůrek, ovšem šance na potvrzení výsledku skončila trochu kuriózně. Místo střely volil Javůrek objetí soupeře, při kterém zasáhl nešťastně soupeře a vysloužil si dvouminutový trest za podražení. Sršni tak porazili rezervu Mladé Boleslavi 4:3.

Kutná Hora – Mladá Boleslav B 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)

Branky Kutné Hory: M. Jelínek Matouš 2, Málek, Jan Tvrdík.

Kutná Hora: Jelínek David, Pekař -Málek, Chmelař, Švejda Pavel, Bašus, Havelka, Grauer, Kopecký, Beran, Javůrek, Dytrych, Jelínek Matouš, Jiráň, Tvrdík Jan, Sádlo, Šváb, Tvrdík Jiří, Fišar, Koubský. Trenér Stanislav Bednář.