HC Trutnov - Stadion Kutná Hora 4:2 (1:1,3:1,0:0)

Kutnohorský trenér Karel Dvořák nebyl nijak zvlášť z porážky rozhozený: „Udělali jsme zase to, co umíme. Vždy tak tři zápasy vyhrajeme a to je všechno.“

Sršni ale měli raketový vstup do utkání. „Řekl bych, že jsme nezačali zápas špatně. Dali jsme branku, ale bohužel po hrubce hned z první akce soupeř vyrovnal. Pak nastal problém s čísly na dresu, to ale zápas neovlivnilo,“ nechtěl se a nic Dvořák vymlouvat a pokračoval: „ V první třetině jsme byli lepší, měli jsme více šancí, ale stále jsme střelecky nemohoucní, to říkám pořád. Vedli jsme sice ještě dva jedna, ovšem pak jsme začali hrát hodně individuálně, dělali jsme hrozné chyby, přetahovali jsme střídání, což byl začátek našeho konce. Kluci si začali hrát v půlce utkání to svoje, neplnili pokyny a takhle to dopadlo.“

Co se stalo přesně s těmi čísly? „Dva hráči byli v zápise napsaní pod jinými čísly. Když jsme dali první branku, na kterou nahrával Adam Vylíčil, tak se zjistilo, že mají jiná čísla, proto musel odstoupit ze hry, stejně jako Petr Veselý. Jsou to pořád následky požáru a my jsme si to bohužel nezkontrolovali,“ litoval Dvořák.

Šanci napravit prohraný zápas v Trutnově budou mít Kutnohorští v sobotu, kdy od 17 hodin hrají v Milevsku.

Branky a nahrávky: 2. St. Procházka (Malinský), 30. Chochola (Malinský), 34. Chytráček (Jindřich, Šimoníček), 37. Chytráček (Jindřich) - 2. Křišťan (Muras, Vylíčil), 25. Pelán (Hemský). Rozhodčí: Kareš. Vyloučení: 2:5. Diváci: 385.

Trutnov: Škrabelj (Truhlář) - Malinský, Kuna, Mlejnek, Antonín, Mečiar - Šimoníček, Chytráček, Jindřich, Mikolášek, Stehno, Chochola, Havlíček, St. Procházka, Dlab, Jankovský, Mašek. Trenér Stanislav Mečiar. Kutná Hora: Kalousek – Fejgl, Kadlec, Nakládal, Janata, Z. Procházka, Veselý (2. Kořínek) - Prachař, Beránek, Pelán – Vylíčil (2. Hemský), Muras, Křišťan – Kraučuk, Bláha, Králíček. (Linhart) Trenér Karel Dvořák.