V první minutě se na branku čekalo necelé dvě minuty, když se prosadil hostující Klazar, asistence si připsali Vaněk a Matouš Jelínek. Hned v následující minutě šli svěřenci Stanislava Bednáře do vedení o dvě branky, tentokrát překonal brankáře domácích Dytrych, kterému nahrávali Rudolfský s Javůrkem. Domácí čtyři minuty před koncem první třetiny snížili, po spolupráci Ježka s Horákem si vstřelenou branku připsal Hyšpler.

Druhá část utkání skončila bez jediné vstřelené branky. Kutná Hora tak vstupovala do třetí třetiny za nadějného stavu 2:1.

Poslední třetina přinesla dvě branky, po jedné na každé straně. O první se v jednačtyřicáté minutě postaral kutnohorský Klazar, pro kterého to byla druhá branka v utkání, asistenci si připsal Jiráň. Druhou branku ve třetí třetině vstřelil v osmačtyřicáté minutě Pešek, kterému asistovali Sladký s Ježkem. Kutnohorští vedení udrželi a připsali si první výhru v letním Derby turnaji KLM.

Další turnajové utkání čeká svěřence Stanislava Bednáře ve středu 4. září od 18:00. Do Kutné Hory dorazí soupeř z Žabonos, se kterým Sršni odehrají první vzájemný zápas v rámci turnaje.

Kolín B – Kutná Hora 2:3

Branky: 16. Hyšpler, 48. Pešek – 2., 41. Klazar, 3. Dytrych.