Začátek se Sršňům vydařil. Lepším bruslením a aktivitou v první třetině dominovali. Spolehlivá hra obrany pomáhala Hermannovi v bráně a ten musel čelit jen čtyřem střelám. Skóre otevřel Pavel Švejda střelou od modré a nabudil mladé spoluhráče. Druhou branku přidal Sádlo a třetí Jan Tvrdík.

Ve druhé části Kladenští přidali v bruslení a podařilo se jim rychlou střelou po ledě snížit skóre na 3:1. Vyrovnali hru a chtěli se dostat na kontakt. To se jim do poloviny utkání nepovedlo a po faulu nabídli domácím přesilovku. V té Jan Tvrdík vymyslel a přesně načasoval přihrávku Švejdovi, který zakončil do odkryté kladenské brány a dostal Sršně do pohody. O minutu později si převzal Rudolfský Vaňkovu přihrávku, prodral se k bráně a nekompromisně skóroval. Za další minutu opět Rudolfský nahrál Charvátovi na šestou branku a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

Třetí třetina se dohrávala celkem v poklidu. Sedmý gól vsítil Hynek, kterému poslal pobídku Rudolfský a skóre uzavřel Sádlo, jemuž asistoval Hynek. Sršni si tedy vybojovali další tři body a zlepšili náladu před dalším domácím utkáním proti Buldokům Neratovice. Hrát se bude v sobotu 29. listopadu od 17 hodin.

SK Sršni Kutná Hora – Hvězda Kladno 8:1 (3:0,3:1,2:0)Branky a nahrávky Sršňů: Švejda (Jelínek), Sádlo (Jan Tvrdík), Jan Tvrdík (Švejda, Rudolfský), Švejda (Jan Tvrdík), Rudolfský (Vaněk, Janota), Charvát (Rudolfský), Hynek (Rudolfský, Siváček), Sádlo (Hynek).
Kutná Hora: Hermann – Vaněk, Švejda, Tvrdík II, Richter, Rudolfský, Janota, Jan Tvrdík, Sádlo, Jelínek, Charvát, Siváček, Hynek. Trenér František Coubal.

Hynek Macháček