První branka padla v jedenácté minutě, po přihrávce Javůrka překonal domácího brankáře Štěpánka kutnohorský Beran. Domácí vyrovnali na 1:1 v sedmnácté minutě, kombinaci Kaňky se Sládkem zužitkoval Starec, který si připsal branku. Druhé dějství nabídlo jednu branku, o tu se postaral Pavel Švejda, asistenci si připsali Jiráň a Matouš Jelínek. Poslední branku utkání vstřelil v jednačtyřicáté minutě Dytrych, který tak skóroval v oslabení a upravil na konečných 3:1.

V utkání padlo celkem čtyřiadvacet trestných minut, z toho po dvanácti na každé straně. Domácí využili jednu přesilovou hru, hosté žádnou, na druhou stranu dali kutnohorští hokejisté dvě branky při hře v oslabení.

Příští utkání čeká na Sršně v sobotu 26. října na domácím ledě, kde se utkají s hosty z Poděbrad. Úvodní buly je v 17:30.

Benešov – Kutná Hora 1:3 (17. Starec – 11. Beran, 23. Pavel Švejda, 41. Dytrych)

Benešov: Štěpánek – Stejskal, Kotýnek, Kumpošt, Fedoročko, Korvas, Zderadička, Kučera – Kočí, Sládek, Formánek, Mrva, Martínek, Eiselt, Kohout, Janáč, Kaňka, Dušek, Starec.

Kutná Hora: D. Jelínek – Málek, Chmelař, Pavel Švejda, Bašus, Havelka, Grauer - Rudolfský, Jan Tvrdík, Dytrych, Klazar, Jiráň, Javůrek, Fišar, Jiří Tvrdík, Sádlo, Beran, M. Jelínek. Trenér Stanislav Bednář.