Kutnohorští hokejisté se uvedli aktivní pasáží, ve které nepustili soupeře přes čtyři minuty k ohrožení domácí brány. První šance hostů ale byla nadějná, nakonec ji však lapil kutnohorský brankář David Jelínek. První branka utkání padla až v deváté minutě první třetiny, když Vojtěch Dytrych obehrál brankáře a poslal Sršně do vedení 1:0. I přes vedení po první třetině nebyl výkon domácích hokejistů optimální, do druhé třetiny proto nastoupili s větším odhodláním.

Co se Sedlčanským nepodařilo během celé první třetiny, dokázali krátce po začátku druhého dějství, konkrétně po dvaceti sekundách. Nahozený puk si se štěstím našel útočník Sedlčan, který tak srovnal na 1:1. Ve třiadvacáté minutě došlo k další brance, domácí Jiří Tvrdík našel Romana Sochu, který poslal kotouč pod břevno brány hostů. O šest minut později Sršni navýšili vedení, tentokrát se prosadil Siváček, přihrával Jan Tvrdík. Ve druhé třetině už žádná další branka nepadla, Sršni šli tedy do poslední třetiny se slibným vedením 3:1.

Ve třetí třetině přišla branka po devíti minutách, při hře čtyři na čtyři střílel David Křeček, střela ale nebyla úspěšná a tak zkusil dorážku, ta už vyšla a Sršni tak vedli o tři branky. O dvě minuty později sedlčanští hokejisté snížili stav utkání, stalo se tak krátce po konci přesilovky hostů. Tři minuty před koncem však dal branku kutnohorský Jan Tvrdík, který tak zužitkoval početní výhodu kutnohorských hokejistů. Pouhých osm vteřin před koncem navíc přidal další branku domácího mužstva Matouš Jelínek, který využil další přesilovku domácích. Po konci utkání byl stav zápasu 6:2 pro Sršně, ti tak zvládli první zápas baráže o udržení v krajské lize.

Kutná Hora - Sedlčany 6:2 (1:0, 2:1, 3:1)

Branky Kutné Hory: 9. Dytrych, 23. Socha, 29. Siváček, 49. Křeček, 57. Jan Tvrdík, 59. M. Jelínek.
Kutná Hora: D. Jelínek, Pekař - Chmelař, Grauer, Pavel Švejda, Havelka, Siváček, Kopecký, Rudolfský, Dytrych, Javůrek, M. Jelínek, Beran, Jan Tvrdík, M. Šváb, Jiří Tvrdík, Plíhal, Socha, Klazar. Trenér Stanislav Bednář.