Krátce po začátku utkání zahrával Kolín přesilovku, tu ale neproměnil a stav zůstal bez branek. Kutná Hora měla také početní výhodu, ale ani Sršni přesilovku nevyužili. První branka padla až ve dvanácté minutě, Rudolfský vybojoval puk, přihrál Javůrkovi, který překonal domácího brankáře, druhou asistenci si připsal Vojtěch Dytrych. Kolínští hokejisté mohli snížit při přesilovce čtyři na tři, ale branku nedali a první třetina skončila vedením hostů z Kutné Hory 1:0.

Ve druhé třetině se opět předvedli brankáři, kteří drželi své spoluhráče. Ani jedna šance jak kolínských hokejistů, tak hráčů Kutné Hory síť nerozvlnila a druhé dějství tak skončila bezbrankovým výsledkem 0:0. Sršni tak vstupovali do třetí třetiny s vedením o jednu branku.

Čtyřiadvacet vteřin po začátku třetí třetiny našel Kopecký Jiřího Kadlece, který překonal kutnohorského brankáře Davida Jelínka a vyrovnal tak na 1:1. Během celé třetí třetiny mohly oba týmy vstřelit několik branek, ale opět se ukázali brankáři, kteří svým soupeřům zhatili několik příležitostí. Zejména v posledních dvou minutách se střídala jedna akce za druhou a kolínští hokejisté byli blízko druhé brance, ta ale nepadla a utkání skončila v základní hrací době za stavu 1:1. Následovalo prodloužení.

Zdroj: Youtube

Prodloužení trvalo celých pětatřicet vteřin, než se hokejisté Kolína prosadili téměř totožně, jako při první brance svého týmu. Jan Kopecký a Jiří Kadlec si akorát prohodili status střelce a asistenta. Kadlec našel Kopeckého, které obelstil Davida Jelínka blafákem a vstřelil druhou branku Kolína. Utkání tak skončilo výhrou Kolína 2:1 po prodloužení.

V dalším barážovém utkání potkají kutnohorští Sršni mužstvo HC Buldoci Neratovice. Utkání se odehraje v Kutné Hoře v pátek 7. března od 19.30 hodin.

Kolín B – Kutná Hora 2:1 po prodloužení

Branka Kutné Hory: 12. Javůrek. Třetiny: 0:1, 0:0, 1:0, 1:0.

Kutná Hora: D. Jelínek, Pekař – Chmelař, Grauer, Pavel Švejda, Křeček, Havelka, Siváček, Rudolfský, Dytrych, Javůrek, M. Jelínek, Beran, Jan Tvrdík, M. Šváb, Jiří Tvrdík, Klazar, Fišar. Trenér Stanislav Bednář.

Ilustrační foto
Sršni v prvním barážovém utkání porazili Sedlčany
Třetí zápas semifinále play off krajské hokejové ligy mezi Čáslaví a Mělníkem.
Čáslavští hokejisté porazili Mělník a míří do finále