V neděli 18. března se všechno odvíjelo od nepodařeného vstupu kutnohorských hokejistů do zápasu předposledního kola déčkové skupiny krajské ligy mladších žáků.

Před vypršením první pětiminutovky už prohrávali o tři góly a vypadalo to s nimi zle, navíc kvůli nevolnosti musel odstoupit jeden z tahounů T. Janata. Když se ve druhé třetině přece jen trochu zmátořili a hru vyrovnali, předčil je soupeř v gólové efektivitě. Třetí perioda pak už byla jen zmar domácího celku.

Za Sršně v celém utkání dokázal kontrovat jen J. Knížek, když upravoval dílčí výsledek na 1:6 a 2:12. Napravit si reputaci mohou kutnohorští mladší žáci v posledním mistrovském zápase, který odehrají v neděli 25. srpna od 8.15 hodin ve Vlašimi.

SK Sršni Kutná Hora - TJ Stadion Nymburk 2:14

Branky a asistence K. Hory: J. Knížek 2 (bez asistence). Třetiny: 0:3, 1:3, 1:6.

K. Hora: D. Šubrt (od 41. J. Sadílek) - V. Černá, J. Šetina, Š. Král, T. Hájek - M. Hynková, J. Knížek, K. Adam - T. Tvrdík, D. Hruboš, Š. Lipský - T. Janata. Trenér: P. Andrle.