FOTOGALERIE: Mizerovi se utkání povedlo

Kutná Hora – Hokejové utkání mezi kutnohorskými Sršni a Žabonosy se povedlo Petru Mizerovi, který svými dvěmi trefami rozhodl o vítězství domácích.

25.1.2009

Z hokejového zápasu Kutná Hora - Žabonosy.Foto: DENÍK/Jakub Geier

Kutná Hora vs. Žabonosy 4:1 (2:1,1:0,1:0)

Početné kutnohorské publikum bylo od začátku zaskočeno, když po minutě a půl skóroval Turyna – 1:0. Sršni začali více bojovat a dostali se do šancí díky přesilovým hrám. V čase 4:46 využil krásnou střelou přesilovku Prachař – 1:1. V 9. min. našel dlouhým pasem Adamec Langhanse, který byl v úniku faulován. Z následné přesilovky skóroval Mizera po kombinaci Prachaře s Pomichálkem – 2:1. Ve druhé části první třetiny Sršni často ztráceli puky díky dobrému napadání Žabonos.

Úvod druhé třetiny byl takový ospalý. Až ve 26 min. netrefil bránu ve vyložené šanci Florián, který vzápětí projel obranou, ale Myřátský se na čáře roztáhl a puk lapil. Ve 33. min. zase zahrozil hostující Král, ale Malý jeho pokus pokryl. V čase 38:58 zavezl Pomichálek puk do pásma a Mizera prostřelil Myřátského mezi nohy – 3:1.

I ve třetí třetině se spíše pokračovalo v bojovném tempu. Ve 47. min. se rval do šance bojující Mizera, ale jeho backhand Myřátský vytěsnil. První lajna si vypracovala několik dobrých příležitostí, ale Hemský ani Bláha Myřátského nepřekonal. V čase 50:35 už ho ale obránce Florian propálil od modré a Sršni vedli 4:1. Ke konci utkání byla hra kouskovaná, díky častým přesilovým hrám.

Branky: 5. Prachař (Kadlec), 10. Mizera (Pomichálek, Prachař), 39. Mizera (Pomichálek), 51. Florian (Langhans) - 2. Turyna (Kozdera). Rozhodčí: Pokorný. Vyloučení: 5/10. Využití: 2:0. Diváků: 653. Kutná Hora: Malý – Kadlec, Jančařík – Bláha, Hemský, Florián – Florian, Veselý – L. Muras, Adamec, Langhans – Vaněk, V. Muras – Pomichálek, Prachař, Mizera. Žabonosy: Myřátský - Hasil, Svoboda, J. Honz, J. Kunášek, Hutla, From, Novák, Š. Kunášek, J. Honz ml., Hnida, Turyna, Král, Smítka, Nedbal, Holoubek.

Michal Pavlík

25.1.2009 VSTUP DO DISKUSE
Sjezd Vavřineckého potoka 2017   Foto: archiv organizátorů
3

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Neštěstí nebylo opravdové, šlo pouze o cvičení.
94

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

ON-LINE: Jan Třískala odpovídal na dotazy čtenářů

Kutná Hora - Na otázky čtenářů Kutnohorského deníku ve středu od 18 hodin odpovídal online předseda sportovní komise města Kutná Hora a trenér florbalového A týmu FBC Kutná Hora Jan Třískala.

OBRAZEM: Senioři ve Zruči nad Sázavou zasedli ke klávesnicím

Zruč nad Sázavou - Základní škola ve Zruči nad Sázavou zahájila ve spolupráci s organizací Život 90 pro seniory pokračovací kurz práce na počítači. Přihlásilo se deset zájemců.

KRÁTCE: Chystá se další kavárnička

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Okresní fotbalové výsledky mládeže: kontumace utkání mladších žáků

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ - Tradiční výsledkový servis mládežnické kopané z uplynulého víkendu. Nechybí ani střelci branek.