„Nastoupili jsme proti suverénně nejlepšímu mužstvu, s jakým jsme se zatím utkali. Bylo to úplně něco jiného než proti Čáslavi, Benešovu, a tak podobně. Samozřejmě Černošice může někdo porazit, jak už se také stalo, ale zatím se jednalo o nejlepšího soupeře, který hrál hokej tak, jak se má hrát," vyzdvihl výkon Černošic trenér Kutné Hory Stanislav Bednář a navázal: „Domácí měli zkušené mužstvo, které dobře bruslilo a už ve chvíli, kdy jsem viděl jejich rozbruslení, jsem věděl, že to bude těžký zápas proti kvalitnímu soupeři. Podobné zápasy čekám i s Mělníkem a Rakovníkem."

Ilustrační foto
Prvnímu týmu soutěže kutnohorští fotbalisté podlehliSršni nepodali špatný výkon. „I když jsme nehráli špatně, tak bylo znát, že je soupeř jinde. Jeho výkon byl srovnatelný s druhou ligou. Jsem ale rád, že jsme zápas proti takovému soupeři sehráli, protože kluci viděl, kam se musíme dostat," uvedl kutnohorský kouč a pokračoval: „Byla to pro nás škola, jak má být. Několikrát nás podržel brankář Jelínek, hráči bruslili, snažili se, ale soupeř si skvěle přihrával, obránci posílali při přesilových hrách na naši branku tvrdé rány a jak jsem již řekl, celkově podali výkon minimálně na úrovni druhé ligy."

Kutnou Horu čeká v sobotu od 17:30 hodin domácí duel s Neratovicemi. „Soupeře známe a myslím si, že na něj máme. V semifinále play off na konci minulé sezony jsme s ním sice prohráli, ale dokázali jsme se zlepšit a pokusíme se získat body za vítězství," předeslal Stanislav Bednář.

Černošice - Kutná Hora 8:2 (3:2, 2:0, 3:0)
Branky Kutné Hory: Jan Tvrdík, Javůrek.Kutná Hora: Jelínek - Chmelař, Křeček, Švejda, Havelka, Glaser, Málek, Vaněk, Siváček, Pešek, Javůrek, Jelínek, Jiráň, Jan Tvrdík, Jiří Tvrdík I, Meloun, M. Šváb. Trenér Stanislav Bednář.

Ilustrační foto
Čáslav doma skolila tabulkového souseda