Kutná Hora - Vlašim 3:6

Kolaps v první třetině. To je hlavní důvod porážky sršňů. Ti nenaložili s úvodní periodou vůbec dobře. Totálně zaspali začátek střetnutí a během tří minut prohrávali o dvě branky. V osmé minutě sice snížil Beran, jenže varování hostujícího mužstva z úvodu střetnutí Kutná Hora nebrala vážně a do první sirény inkasovala ještě dva góly. Další dvě dvacetiminutovky vyzněli sice pro sršně dobře, dostali už jediný gól, jenže náskok Vlašimi byl dostačující.

Fotbalový okresní přebor mladších žáků: Sparta Kutná Hora B - FK Čáslav C 7:1 (5:1).
Kutná Hora si plácla s Mladou Boleslaví. Kluby se dohodly na spolupráci

„Především první třetina byla hodně mizerná. Jinak jsem ale celkově hodně zklamaný, špatně jsme k utkání přistoupili a od začátku bylo všechno špatně,“ byl hodně rozladěný trenér kutnohorského týmu Stanislav Bednář. „Pak už to nešlo, nedokázali jsme se vrátit do utkání. Dělali jsme chyby, nepřistupovali jsme zodpovědně k soupeři a asi jsme si mysleli, že to po dobrém výsledku z minulého kola přijde samo. Hráli jsme bez soubojů, bez bruslení. Utkání jsme si prohráli hlavou, špatně jsme k němu přistoupili,“ hledal příčiny porážky kouč sršňů.

Branky a nahrávky: 8. Beran (Tvrdík), 37. Kadlec, 54. Tvrdík (Beran, Švejda) – 2. Burda (Florián, Kratochvíl), 3. Kočí (Herwig, Kucharčík), 9. Burda (Florián, Kratochvíl), 12. Bílek (Holeš), 20. Bílek (Soukup, Holeš), 25. Kratochvíl (Fiala, Burda). Třetiny: 1:5, 1:1, 1:0.