„Prohráli jsme dva-tři, ale celkově se mi utkání vůbec nelíbilo. Strašně moc v zápase pracovaly emoce. Bylo to hodně vyhrocené, a to hlavně kvůli výkonu rozhodčího, který duel nezvládl a myslím si, že nás i poškodil. Na druhou stranu musím říct, že jsme domácím darovali dva góly svou nedůsledností, což rozhodlo o výsledku," hlesl trenér Čáslavi Tomáš Topol. 

Čáslav při snaze o vyrovnání zabrzdil pětiminutový trest. „Dostali jsme se do vedení po střele Skokana od modré čáry. Bohužel jsme po své nedůslednosti nechali domácí vyrovnat. Do vedení se Příbram dostala po nahození před naši branku, kde jsme nepokryli hráče, a ten doklepl puk do sítě. Ještě se nám podařilo vyrovnat po pěkné kombinaci Borovanského s Kraučukem, kdy druhý jmenovaný skóroval. Domácí ale následně přidali třetí gól," shrnul Tomáš Topol a dodal: „Utkání bylo hodně rozkouskované, hráli jsme asi patnáctkrát oslabení a nejdůležitější moment přišel asi šest minut před koncem, kdy už jsem si pomalu připravoval hru bez brankáře, navíc jsme začali domácí tlačit, tak nás rozhodčí vymyšleným zákrokem poslal znovu do oslabení, kdy vyloučil na pět minut plus do konce utkání Ježka. Tím pádem bylo víceméně po nadějích." 

Došlo i na hádku trenérů. „Jak jsem již řekl, duel se mi nelíbil. Dokonce jsem se pohádal i s trenérem domácích, a to kvůli jednomu z příbramských hráčů, který skákal na ledě rybičky, choval se nesportovně, dělal teatrální výstupy, zahazoval helmu, rukavice, ale rozhodčí s tím nic nedělal, vše spolkl a nás vylučoval. Byla to věc, která nemá s hokejem nic společného," zdůraznil trenér Čáslavi a ironicky dodal: „Jestli jsou na něco takového příbramští pyšní, tak jim gratuluji." 

Příbram - HC Čáslav 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Branky Čáslavi: Skokan, Kraučuk. 
Čáslav: Škubal (M. Svoboda) - Lang, Janata, Borovanský, Sladký, Kraučuk - Skokan, Kůrka, Ježek, L. Muras, Křišťan - Svoboda, Šlejtr, Pipek, Němec, Kapec - Šudoma). Trenér Tomáš Topol.