„Co se děje s kutnohorskou rezervou Stadionu?" ptají se mnozí fanoušci. „Béčko" ani o víkendu nebodovalo a drží tak sérii tří prohraných utkání v řadě. Naposledy prohrálo v 9. kole v Poděbradech 5:4. V tabulce krajské soutěže mužů jsou Sršni osmí s devíti body. B-team můžete podpořit v sobotu, kdy na domácím ledě hostí od 17.00 Hořovice.

Souboj s lídrem tabulky se juniorům Kutné Hory nezdařil. Podle papírových předpokladů vyhrál Sokolov v Kutné Hoře 11:5. Kutnohorští jsou tak v tabulce krajského přeboru po 14. kole předposlední se sedmi body. V neděli budou chtít vylepšit svou pozici na domácím ledě, kdy od 17.00 hostí soupeře z popředí tabulky - Mělník.

Dorostenci Stadionu po několika výhrách v řadě o víkendu nehráli. Střetnutí 14. kola mezi Kutnou Horou a Velkými Popovicemi bylo odloženo na 20. prosince. Další duel sehrají Sršni v neděli od 17.00 v Mělníce.

Ani obě žákovské kategorie o víkendu nehráli. Utkání starších žáků s Benešovem a mladších se Sedlčany byli přesunuty na 20. prosinec. V neděli už ale oba týmy shodně přivítají Černošice. Od 10.00 začínají mladší žáci, kteří sehrají důležitý duel o lepší postavení v tabulce, jelikož Černošice jsou jejich tabulkovým sousedem. Pro rozjeté starší žáky, kteří hrají od 12.00, by soupeř neměl být překážkou k zisku dalších třech bodů.

Hokejisté 4. třídy o víkendu zajížděli na led Vlašimi, kde na svého soupeře nestačili a prohráli vysoko 10:5. Tento hokejový ročník můžete podpořit v sobotu na domácím ledě, kdy od 12.15 hostí Poděbrady.

Nejmladší sršníci 2. třídy o víkendu odpočívali a nabírali síly na velký turnaj ČSLH, který se uskuteční v sobotu od 9.00 v Nymburce. Kutnohorští mají ve skupině Benátky nad Jizerou a domácí tým. Držte jim palce, aby dosáhli minimálně na finále.

Zdroj: Michal Pavlík