Příjemnou atmosféru doplní program na připraveném pódiu, který začíná v 11 hodin, a to kuchařskou show Martina Stávka. Dále se již budou střídat jednotliví interpreti s rozhovory a ukázkami. Zahrají: Orchestr Jaroslava Ježka, Double Guitar Band, Pepíno Matura Band a na závěr tradičně vystoupí s polabským punkem skupina Kozičky.

Nabídka ale bude pestrá i na talíři. „Mezinárodní kuchyně nabídne například burgery z vyzrálého hovězího z horského statku Abertamy nebo speciality thajské kuchyně. Místní hráče na poli gastronomie bude reprezentovat několik restaurací v čele s Mirkem Kopeckým z restaurace Na Pašince. Čtyři sestry představí opět zajímavé menu – marinovaného lososa, veganský tataráček nebo jehněčí krokety. Jídla se budou snoubit s koktejly z Baru 22, Jiří Vavřička z Barborská cocktail bar představí na akci zbrusu nový koktejl Lillet Vive,“ uvedla za pořadatele akce Spolek pro obnovu vinařství na Kutnohorsku Edita Dvorská.

Návštěvníci se mohou těšit na pivo z Pivovaru Kutná Hora, Pivovaru Malešov nebo Pivovaru Zbraslavice. A víno také nebude chybět: Champagne a další francouzská vína, portugalská vína i vína z Moravy a z Kutné Hory nebude chybět Vinařství Žáček a vinařství Vinné sklepy Kutná Hora, které zároveň pozve své zákazníky k příjemnému posezení s vínem přímo na vinici u chrámu sv. Barbory.