Kromě hudby si zájemci užili jízdu na koních, soutěže i řemeslné dílničky. Moderátora Václava Veselého večer doplnil energický Tomáš Fíla, který proměnil dražbu věcí věnovaných Honzou Kalouskem v dokonalou zábavu.

Na organizaci festivalu se podílely desítky dobrovolníků bez nároku na honorář, proto se výtěžek z festivalu letos vyšplhal na krásných 160 182 korun, které pomohou upravit zázemí tábora pořádaného Cestou života bez bariér.

„V minulých letech byly peníze investovány do lázeňských kamen, zastřešení chatiček, zpevnění 319 metrů lesních cestiček, opláštění malých chatek, pískoviště, bezbariérových přístupů do chatek apod. V letošním roce se plánují rekonstrukce všech oken u velkých chatek, které jsou v havarijním stavu, nátěry plášťů i vnitřních prostor chatek a pokračování zpevnění lesních cestiček pro pohodlný pohyb vozíčkářů,“ sdělila předsedkyně sdružení Petra Hnátová.

Festival se uskuteční i příští rok, ale už je naplánovaná změna termínu. „Organizátoři se rozhodli s ohledem na množství pořádaných akcí v prvním červnovém týdnu změnit termín, a sice na sobotu 25. května 2019,“ upozornila Petra Hnátová.