Tentokrát klip vznikl ve smíchovském Futurum Music Clubu. Na rozdíl od předchozího singlu novinka neřeší společenskou situaci u nás a ve světě.

„So Dance je typická a jak název napovídá taneční pecka, kterou chceme narušit tu obrovskou zimu a mrazy, které nás letos zastihly. Myslím si, že lidi by se měli více bavit, užívat si více reálného života, na živých koncertech schovat mobily, vypnout sociální sítě a soustředit se jen na hudbu a tančit," řekl autor hudby i textu Petr 'Harmy' Harmáček.

V So Dance se k mikrofonu postavil nejnovější člen desetičlenné skupiny Jakub Vaňas, pro kterého je to po Xstátu již druhý videoklip s Top Dream Company.

„Jsem moc rád, že jsem se dostal do tohohle úžasného kolektivu. Navíc to, že teď během krátkého období vydáváme už druhý klip a další jsou v plánu, svědčí o tom, že jsme si s klukama snad sedli a bude to jen lepší a lepší," myslí si zpěvák Jakub Vaňas.

Zdroj: Youtube

Top Dream Company odstartovali šňůru v plzeňském klubu Buena Vista a pokračovali dále po České republice. V pátek 3. března v kutnohorském hudebním klubu Česká 1 zahrají svůj elánem nabitý koncertní program.

„Chceme tímto nejen pozvat všechny naše fanoušky, ale i příznivce dobré, energické a kvalitní hudby na naše koncerty. My si s kapelou muziku hodně užíváme a hrozně moc těšíme na její konfrontaci s lidmi v celé naší zemi," uzavřel producent kapely Petr 'Harmy' Harmáček.

Březnové koncerty Top Dream Company

pátek 3. března: Kutná Hora - Česká 1
sobota 11. března: Karlovy Vary - Klub Paderewski
čtvrtek 16. března: Praha - JazzDock
pátek 17. března: Chomutov - Music XS Club
sobota 25. března: České Budějovice - River Music Club

Top Dream CompanyTop Dream Company funguje od roku 2004 pod taktovkou Petra 'Harmyho' Harmáčka, který dal dohromady desetičlennou partu složenou z hudebních profesionálů. Vystřídala se tam jména jako Vojta Dyk, Ondra Ruml, Marta Balážová, Martin Růža a mnozí další. Kapela spolupracuje s řadou umělců české a i mezinárodní hudební scény. Hraje ve stylu funk, soul, disco & groove.

Čtěte také: Pekař zahájil Malý Velký Tour v klubu Česká