I přes omluvu některých muzikantů se zde sešla řada dalších z různých koutů naší vlasti, a tak moderátorka a zpěvačka Lenka Čejková, která pohotově zaskočila za nemocnou Jarušku Vágnerovou, mohla zahájit tento ročník. Účinkující vystupovali na venkovním pódiu, a poté uvnitř ve velkém sále, kde byl k dispozici taneční parket, kterého mnozí využili.

Jako první se představili na venkovním pódiu „domácí“ Kutnohorští harmonikáři a uvnitř v sále duo Novák – Gregor. Další dvojice Pecka – Kavalír z Pardubického kraje pokračovalo v produkci oblíbených písniček se zpěvačkou Lenkou Čejkovou. Duo Panáček – Drahorád přijelo z Doks a bylo zajímavé tím, že heligonku Panáčka doplnil na housle osmaosmdesátiletý Drahorád.

Následovala pražská dvojice Míla Mitošenka a Vladimír Jích a po nich přišli na řadu sólisté - z Tachova přijel Václav Bohuslav a ze Světlé nad Sázavou Luboš Janů. Poté se představila další dvojice, kterou byli Bohumil Šmejkal a Jaroslava Basíková z Tábora.

Přehlídku uzavřeli populární „Voraři“ z jižních Čech, Karel Císař a Václav Janeček, který tu mimo jiné předvedl dvě sólové skladby se zpěvem, jež měly velký ohlas u obecenstva. Tím byl uzavřen celý program účinkujících a mohla pokračovat volná zábava na venkovním prostranství s Kutnohorskými harmonikáři i dalšími, kteří se rádi přidali.

Spokojen s návštěvností byl i hlavní pořadatel a producent Antonín Novotný, který závěrem poděkoval všem zúčastněným a jmenovitě zvukaři Františku Hladíkovi a kameramanovi Bohuslavu Kučerovi.

Karel Novotný