Logicky se nabízí otázka, jestli někdy Vesper neuvažoval o tom, že to zkusí v angličtině a osloví zahraniční posluchače? „Nikdy. Jsme česká kapela, která se snaží oslovit české publikum a sdílet s ním radosti
i strasti skrze naše texty,“ uvedl kapelník Milan Jahodář.

„Řada českých kapel používá angličtinu s odůvodněním lepší zpěvnosti a ve snaze prorazit za hranicemi. Upřímně, ve většině případů jde o utopii. Vesper nikdy téhle vlně nepodlehl. Jsme pyšní na to, že zpíváme česky a pro české fanoušky,“ dodal klávesista Pavel Ladra.

Kutnohorská parta, která se pohybuje především na pódiích slavností, festivalů a open air akcí si užívá novou image, která se nese lehce ve stylu steampunku. Aktuálně má Vesper mezi posluchači singl a animovaný klip Černokněžník, pracuje na dokončení klipu k písni Pilotka a zároveň s pražským producentem Ondrou Škochem (ex Chinaski) testuje možnosti posunu v celkovém soundu kapely.

Jak zábavní jsou Vesper naživo, můžete zjistit na některém z letních koncertů, jejichž přehled najdete na Bandzone, nebo Faceboook profilu kapely.