Ani letošek nebyl výjimkou a celé odpoledne se tu místní i přespolní děti vyřádily nejen na skákacím hradu, ale i v nastříkané pěně a mnoha dalších atrakcích.

Po devatenácté hodině pak pódium letitého tanečního parketu opanovala trojice muzikantů říkající si Volná linka, která fanouškům přivezla ještě novotou vonící CD pojmenované Megalomanie, což vzhledem k pětadvaceti na ní natočených skladeb vůbec není název přehnaný. Volná linka bohužel doplatila na brzký začátek podvečerní akce, takže se fanoušci teprve scházeli, ale slavnostní akt polití šampaňským a několika pronesených vřelých slov přeci jenom pár přítomných sledovalo.

Kytarista Olin stihl pak zhltnout smažený sýr, letošní specialitu místního bufetu a šel zvučit s pořádající kapelou Komat, která se na rozdíl od minulého týdne tentokrát předvedla v plné parádě, tedy i s houslistkou a klávesistou.

Rockový večírek pak zakončila v regionu stále populárnější hudební parta Stresor přehrávající skladby kapel Kabát, Harlej, Škvor a dalších, to už bylo pochopitelně před pódiem hodně živo.