Pro návštěvníky připravil velkolepé unikátní vystoupení smíšené drezúry pum amerických, poníků, bernardýna a makaka medvědího společně s kovbojskými hrami. O pořad je již nyní ohromný zájem na mnoho vánočních galapředstavení v celé Evropě. V dalších vystoupeních diváci uvidí řadu netradičních vystoupení, jako je lidský červík Slinky nebo žonglérská a taneční show v podání více jak dvoumetrového smrťáka.

Mezi excelentní a vrcholné výcviky patří drezúra tygrů, kteří jsou cvičení pouze hlasem a pohybem rukou. Z artistických špiček se jedná o plastickou akrobacii v podání Khaliuky z mongolského Ulánbátaru či vystoupení na visuté hrazdě Nataliji Olkhovsky z ukrajinského Charkova.

Absolutní novinkou je pak vystoupení s názvem Mauglí a Tarzan v podání dvou osmiletých chlapců Jaromíra a Patrika Joo. Jedná se o akrobacii na vertikálních kurtách.

Více jak 120 minut artistické a drezérské show s bohatou kostýmní výpravou, scénickou hudbou, laserovou show a zpětnou projekcí – to je letošní podzimní program prvního českého Národního cirkusu Jo–Joo s názvem Las Vegas show.

Do stanu u supermarketu Albert v Kutné Hoře mohou zájemci vyrazit od 20. do 23. listopadu. V plánu jsou čtyři představení. Čtvrteční a páteční začne v 17 hodin, dvě víkendová ve 14 hodin. Prohlédnout si lze každý den i cirkusové zoo.

O rodinné vstupenky můžete hrát od středy do soboty v tištěných vydáních Kutnohorského deníku!