Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na soutěž zavítá i někdejší tanečník Tomáš Arsov

Kutná Hora – Do druhé desítky své existence vstoupí letos taneční soutěž „O Kutnohorský groš“, jejíž jedenáctý ročník se uskuteční v neděli v kulturním sále Lorec.

14.5.2011
SDÍLEJ:

O Kutnohorský groš 2010Foto: DENÍK/ Jan Šmok

Tanečníci v jednotlivých kategoriích absolvují standardní i latinskoamerické tance. Pro první tři vítěze v každé z kategorií je připraven symbol soutěže, stříbrný groš.

Na letošní soutěži bude přítomen Tomáš Arsov, vlasový stylista a kadeřník známý z televizního pořadu „Mladší o pár let“.

Tomáš Arsov tančil v Taneční škole Novákovi Kutná Hora od svých jedenácti let. Zúčastnil se prvních dvou ročníků taneční soutěže „O Kutnohorský groš“ v roce 2001 a 2002. „V taneční škole byl jedním z nejnadanějších tanečníků a se svojí poslední taneční partnerkou Michaelou Kudrnovou si v latinskoamerických tancích vytančil tři finále na zisk druhé nejvyšší taneční třídy A,“ podotkl Antonín Novák.

Loňští vítězové

Neregistrované děti 1
1. Bohumil Homola - Markéta Kubínová, TK Linie Poděbrady, CZ, 2. Michal Brzák - Adéla Pokorná, TK Linie Poděbrady, CZ, 3. Antonín Švejda - Jacquelyn Vebrová, Danceexpert Praha, CZ.

Neregistrované děti 2
1. Karel Svoboda - Tereza Novotná, TK Linie Poděbrady, CZ, 2. Jan Mazánek - Lenka Kykalová, TK Besta Chrudim, CZ, 3. Martin Míšek - Klára Hladišová, TK TŠ Novákovi Kutná Hora, CZ.

Neregistrovaní junioři 1 STT
1. Jakub Kopecký - Edita Macková, TS Ridendo Hlinsko, CZ, 2. Jan Pírko - Michaela Hálová, TK Apel Holice, CZ, 3. Jan Pospíšil - Adéla Březinová TK Chvaletice, CZ.

Neregistrovaní junioři LAT
1. Robin Hozlár - Anna Váňová, Třemošnice, CZ, 2. Jakub Kopecký - Edita Macková, TS Ridendo Hlinsko, CZ, 3. Lukáš Veverka - Barbora Nováková, TK TŠ Novákovi Kutná Hora, CZ.

Neregistrovaní junioři 2 STT
1. Tomáš Chroustovský - Kateřina Chroustovská, TK TŠ Novákovi K. Hora, CZ, 2. Lukáš Veverka - Barbora Nováková, TK TŠ Novákovi Kutná Hora, CZ, 3. Jan Pírko - Michaela Hálová, TK Apel Holice, CZ.

Neregistrovaní junioři 2 LAT
1. Lukáš Veverka-Barbora Nováková, TK TŠ Novákovi Kutná Hora, CZ, 2. Tomáš Chroustovský - Kateřina Chroustovská, TK TŠ Novákovi K. Hora, CZ, 3. Kamil Talpa - Aneta Betlachová, TS Smyk Žďár nad Sázavou, CZ.

Neregistrovaní dospělí STT
1. Vojtěch Slavík - Lucie Houdková, TK Sokol Carola Dobříš, CZ, 2. Jan Šoltys - Andrea Zemanová , TK Life Pardubice, CZ, 3. Lukáš Křivka - Monika Labošová, TK Life Pardubice, CZ.

Neregistrovaní dospělí LAT
1. Roman Houžvička - Monika Kuchařová, TK Linie Poděbrady, CZ, 2. Jakub Brož - Natálie Ripplová, Danceexpert Praha, CZ, 3. Jan Šoltys - Andrea Zemanová, TK Life Pardubice, CZ.

Absolventi tanečního kurzu
1. Matěj Míka - Barbora Kočová, Danceexpert Praha, CZ, 2. Jakub Deyl - Alžběta Kváčová, Danceexpert Praha, CZ, 3. Tomáš Jílek - Eliška Kopecká, Litomyšl, CZ.

Neregistrované formace děti a junioři
1. Pink Shot - Vladimír Vidner, TK Crossdance Kolín, CZ, 2. Boys and Girl - Vladimír Vidner, TK Crossdance Kolín, CZ, 3. Rozverná Polka - Dana Pavelková, TŠ Chvaletice, CZ.

Neregistrované formace dospělí
1. Phantom - Vladimír Vidner, TK Crossdance Kolín, CZ, 2. Fantazie II - Dana Pavelková, TK Chvaletice, CZ, 3. Pomáda - Vladimír Vidner, TK Crossdance Kolín, CZ.

Hodnocení se ujmou profesionální porotci
 Jan Onder (Sokolov) – vítěz 3. řady pořadu StarDance, partner Dany Batulkové, tanečník mezinárodní taneční třídy M.
 Stanislav Krtička (Hradec Králové) – porotce ČSTS I. třídy.
 Milan Mikyška (Praha) – tanečník mezinárodní taneční třídy M, finalista MČR v deseti tancích.
 Josef Synek (Hradec Králové) – profesionální tanečník mezinárodní taneční třídy M.
 Lucie Hunčárová (Most) – tanečnice mezinárodní taneční třídy M.
 Petr Beneš (Pardubice) – porotce ČSTS II. třídy.
 Dana Pavelková (Pardubice) – porotce ČSTS II. třídy.
 Josef Koubek (Police nad Metují) – tanečník mezinárodní taneční třídy M, finalista MČR v deseti tancích.
 Ludmila Mičjanová (Pardubice) – porotce ČSTS I. třídy.
 Orest Janeček (Týniště nad Orlicí) – tanečník mezinárodní taneční třídy M, finalista MČR tanečních formací.
 Lenka Milá (Týniště nad Orlicí) – tanečnice mezinárodní taneční třídy M, finalista MČR tanečních formací.
Místo události:
14.5.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Děti z mateřských škol se setkaly v Březové u Kutné Hory
35

Děti z mateřských škol se setkaly v Březové u Kutné Hory

Kutnohorští policisté hledají muže z kamerového záznamu.

Kutnohorští policisté hledají muže z kamerového záznamu

Děti navštívily policejní oddělení v Uhlířských Janovicích

Uhlířské Janovice /FOTOGALERIE/ - Děti ze Základní školy Uhlířské Janovice navštívili v říjnu letošního roku v dopoledních hodinách místní Obvodní oddělení Policie ČR.

ANKETA: Proč jdete letos k volbám?

Kutnohorsko - Ptali jsme se obyvatel Kutnohorska, zda se chystají k volbám.

KRÁTCE: Pošta ve Zbraslavicích dočasně omezí svůj provoz

Kutnohorsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu.

AKTUALIZOVÁNO

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ: Smuteční obřady na Kutnohorsku

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 16. do 22. října naposledy rozloučí se svými blízkými.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení