V netradičních rolích kmotrů alba se představili Rybičky 48 a nemohl chybět ani produkční a manažer obou skupin Martin Řehoř.

V početném publiku na Lure of Senses, kteři nově vystupují pouze pod názvem L.O.S., čekali davy fanoušků. Ti si s nadšením poslechli všechno, co se do hodinového vystoupení vešlo, včetně hudebního překvapení, které LOS a Rybičky 48 společně připravili.

„Když někdy potkám Martina Hona v Kutné Hoře říkám si, že je to maximalní flegmatik, který není schopen žádné větší akce, ale když jsem ho dnes viděla na podiu změnila jsem názor. Byl skvělý, ma nádherný hlas a vůbec celá kapela nemá chybu!“, prohlásila Petra Zemánková z Kutné Hory.

Nasazení s kterým oslavenci šli do koncertu bylo obrovské a chválou nešetřili ani ti co přijeli na hlavní hvědu večera UDG.

„Pozvala mě sem kamarádka z Kutné Hory, která ví, že mám ráda UDG. O Lure of Senses mluvila v superlativech a teď, když jsem si je poslechla, se nedivím. Jsou to skvělý hudebníci a i šoumeni,“ řekla Markéta Doležalová z Nového Bydžova.

Po skončení koncertu nenechali fanoušci Radka Kolínského, Martina Hona, Karla Borovského ani Jiřího Matouška vydechnout a seběhli se pro autogramy.

Spokojení L.O.S se podepisovali prakticky všude, od papírů, přes ruce a nohy, až do výstřihů.

„Za pár měsíců budou vládnout českým žebříčkům a pak dám ruce do dražby,“ zavtipkoval jeden z fanoušků, který si nechal na ruce podepsat celou kapelu.

Druhý křest alba čeká L.O.S 4. května v pražském Futuru, kde zahrají spolu s kapelou Enter.

Irena Blahníková