Koncem tohoto roku „Lůři“ vydají své „první“ velké album, které bude obsahovat jak písničky, které skupina momentálně hraje, tak i novinky, jež zazněly poprvé při páteční oslavě, a to v češtině. Na otázku, proč se kapela rozhodla po takové době skládat písně v rodném jazyce, reagoval frontman Martin Hon slovy: „Je to jednoduché. Naši fanoušci si s námi chtějí prostě zazpívat, na koncertech se vyřádit a odreagovat se. Všimli jsme si, že největší úspěchy měly písničky, kde byl jednoduchý, srozumitelný refrén, který si mohl zazpívat úplně kdokoliv.“

Jak i další hudebníci z Lure of Senses potvrdili, nové písně měli kladný ohlas i u odborné veřejnosti a moderátorů různých rozhlasových stanic. Takže je možné, že o kapele v budoucnu budeme slýchat častěji.

A co skupina plánuje na příští rok. „To vše záleží na úspěchu naší desky, ale určitě hodláme koncertovat co nejvíce. Začátkem roku plánujeme nějaké koncerty v Maďarsku s naší spřátelenou formací Insane, která na tamní scéně patří mezi opravdovou špičku,“ zmínil Martin Hon s tím, že koncerty na domácí scéně se zatím připravují.

„Ale už teď můžeme potvrdit jedno silvestrovské vystoupení, které se uskuteční opět v klubu Česká 1. Takže kdo bych chtěl přivítat Nový rok koncertem, je to skvělá volba,“ předeslal Hon.

Zbývá už jen dodat že Lure of Senses se chystá natočit i první oficiální videoklip, ale o čem a na jakou píseň bude, zatím kapela odmítá sdělit a svým fanouškům vzkazuje: „Nechte se překvapit“.

Lure of Senses

Martin Hon alias Ohon (zpěv, kytara)
Karel Borovský alias Carlos (sólová kytara)
Jiří Matoušek alias Jiřina (basová kytara)
Radek Kolínský alias Collin (bicí)