"První den jsme natáčeli v Kutné Hoře na Gymnáziu Jiřího Ortena. Zde se odehrává ta část klipu, která naznačuje příběh. Druhý den jsme se se štábem přesunuli do kolínského klubu Staré lázně. Tady jsme si zahráli na takový malý koncert,“ řekl kytarista Petr Lebeda. "Poslední den jsme byli v Praze, kde se točily závěrečné scény. Jedna z nich se dokonce odehrává pod vodou,“ dodal člen skupiny.

Kromě Petra Lebedy, Jakuba Ryby a Ondřeje Štorka diváci uvidí ve videoklipu další známé tváře. V roli Emily se představí vnadná modelka Dominika Mesarošová. Dále před kamery vtrhl jako tornádo kontroverzní pornoherec Robert Rosenberg a v úloze barmana zazářil zpěvák Stanislav Hložek.

"Představitelku Emily jsme vybírali sami. Dominika splňuje veškeré naše představy. Jsme nad míru spokojeni,“ prohlásil s úsměvem Petr Lebeda.

Kromě známých tváři vynikl při natáčení i Jaroslav Dudla z Kutné Hory, který opět prokázal svůj obrovský komediální talent, když na plac vešel jako hlavní nápadník neodolatelné Emily převlečený do ženského oblečení a střevíčků na jehlových podpatcích.

Fanoušci kutnohorských punkerů se videoklipu o překrásné Emily v televizi dočkají přibližně v polovině listopadu.

"Emily nemá předlohu, ale zároveň to není fiktivní postava. Podle našeho názoru není škola, kde byste nenašli dívku, o kterou usilují všichni a udělali by pro ní cokoliv,“ řekl na závěr kytarista Rybiček 48 Petr Lebeda.

Irena Blahníková