Jako první nastoupil na pódium projekt Didymos, po něm se vystřídaly Kapela.cz, Faux pas a Evelynne. Když už se konečně prostranství před pódiem začalo trochu plnit, spustili kutnohorští L.O.S. Martin Hon si zazpíval i aktuální hitovku Valenteen z CD Feeling Box.

Prohlédněte si fotogalerii z Warm-up day.

AKTUÁLNĚ: Stanové městečko se rychle zaplňuje a vše nasvědčuje tomu, že padne návštěvnický rekord. Pořadatelům se podařilo za pomocí odvodňovacích úprav v terénu vysušit prostory areálu a zpevnit povrch. Rychlému vysušení napomohlo i slunečné počasí, na které má tradiční festival téměř vždy štěstí.

V areálu lze nalézt mnoho novinek. Jednou z nich je písečná pláž na břehu řeky Sázavy, která návštěvníkům umožňuje svlažit se v horkém dni. Přístupná je přímo z areálu.

Hlavní scéna, na které má vystoupit v pátek před půlnocí, mimo jiné, největší hvězda festivalu, Američan Moby, bude zpřístupněna od pátečního rána. Vše jde tedy podle plánovaného harmonogramu.

Ačkoliv předpověď počasí festivalu zatím přeje, organizátoři myslí i na případný déšť. Jsou objednány balíky slámy a dostatečné množství gumových pásů do předem vytipovaných míst.

Jedním z taháků čtvrtečního programu je i švýcarský projekt Junior Tshaka, vítěz letošního soutěžního klání European Reggae Contest, ve kterém se o přízeň poroty ucházejí vždy ti nejzajímavější reggae projekty, jež současná evropská scéna nabízí. Letošní, již druhé album, které vychází pod názvem Junior Tshaka, se jmenuje Il Est Temps… a právě kolem písniček z něho se bude vystoupení švýcarského projektu na kácovském festivalu točit. Junior Tshaka vystoupí od šestnácti hodin na scéně Balbínka.