Společně posedí u lípy

Brambory - Posezení u Lípy přátelství se uskuteční 22. července na sportovním hřišti v obci Brambory. V 17 hodin odehrají účastníci přátelské volejbalové utkání, po jehož konci přijde zasloužená odměna v podobě občerstvení a hudby. 

Na čáslavském náměstí zastaví automobily Porsche

Čáslav - Automobily Porsche se v sobotu 22. července dopoledne zastaví na náměstí Jana Žižky z Trocnova v Čáslavi. Lidé se mohou těšit na třicet až čtyřicet vozů, i na další vozidla, které jsou této značce konstruktérsky blízké.

Přátelské setkání upozorní na dvě opravené kapličky

Vlastějovice - Hlavně klid a pohoda by měly doprovázet sobotní setkání ve Vlastějovicích. Poutní koncert začne v 17 hodin před nově opravenou kapličkou, v níž se o hodinu později uskuteční mše svatá. Program bude pokračovat přátelským posezením u splavu v místní části Budčice. I ty se dočkaly zrekonstruování kapličky, kterou si lze při té příležitosti prohlédnout. 

V Paběnicích vystoupí UDG, Pokáč i Jakub Děkan

Paběnice - Koncert skupiny UDG se bude konat v sobotu 22. července od 20 hodin na letním parketu v Paběnicích. Zábavě bude předcházet celodenní turnaj v malé kopané Extreme Cup. Kromě UDG vystoupí ještě mladí umělci, kterými jsou Pokáč a Jakub Děkan s kapelou. O after party se postará rock'n'rollová parta Nuly.