14. března 19:00 hodin
JOHN CARTER: MEZI DVĚMA SVĚTY, 3D
USA,sci-fi,137 minut,  vstupné 160 korun, do 12 let nevhodný, s titulky. Příbeh Johna Cartera, který je nevysvětlitelně dopraven na Mars, kde se zaplete do konfliktu velkých rozměrů mezi obyvateli této planety, kde se seznámí s Tarsem Tarkasem a okouzlující princeznou Dejah Thoris. Ve světě, který je na pokraji kolapsu, objeví Carter, že přežití Barsoomu a jeho obyvatel je v jeho rukách. Hrají: Taylor Kitsch, Lynn Collins, Samantha Morton, Mark Strong, Ciaran Hinds.

15. –  17. března 19:00 hodin
PROBUDÍM SE VČERA
ČR, komedie, 120 minut, vstupné 100 korun, mládeži přístupný. Komedie s originální zápletkou, v níž si věčně svobodný profesor češtiny, díky třídnímu srazu uvědomí, že nejvíce kdy miloval spolužačku Elišku. Petrovi se naskytne jedinečná šance, vrátit se do svých studentských let, do června 1989, kdy chodil do třetáku, a napravit, co promeškal. Hrají: Eva Josefíková, Jirí Mádl, Filip Blažek, Martina Válková, Viktor Preiss, Miroslav Táborský, Ljuba Krbová

18. března
v 15:00 hodIn
MUPETI
USA, animovaná komedie, 110 minut,  vstupné 80 korun, pro děti, český dabing. Walter, největší fanoušek Mupetů na světě, jenž je na dovolené se svými přáteli Garym a Marym z amerického Maloměsta, odhalí zákeřný plán ropného magnáta Texe Richmana, který se chystá srovnat se zemí Mupetí divadlo a težit ropu, nedávno objevenou přímo pod tímto bývalým pusobištem Mupetu. Hrají: Amy Adams, Jason Segel, Chris Cooper.

 
v 19:00 hodin
ŠKOLNÍ VÝLET
ČR, komedie, 90 minut, vstupné 80 korun, mládeži přístupný. Příbeh o partě bývalých, dnes již osmdesátiletých, spolužáků, kteří společně vyrazili do lázní. Během pobytu se však otevřou staré křivdy a vznikne mnoho komických situací. Hrají: Libuše Švormová, Stanislav Zindulka, Tomáš Magnusek, Sandra Nováková, Jan Bendig, Ladislav Trojan, Miriam Kantorková, Kamila Moucková, Petr Oliva.