9. května 19:00 hodin
KOUPILI JSME ZOO
USA, komedie, 124 minut, vstupné 80 korun, mládeži přístupný, s titulky. Benjamin Mee je losangeleský autor novinových sloupku a příležitostný spisovatel dobrodružné literatury, který jako svobodný otec celí problémům souvisejícím s výchovou dvou dětí. Ve víře, že nový začátek a nový start pomůže obnovit pocity rodinné sounáležitosti, rozhodne se Mee opustit svoji práci a koupit starý venkovský dům s ohromnými pozemky a jedním speciálním bonusem.

10. května 19:00 hodin
STREET DANCE 2, 3D
Velká Británie, hudební, 85 minut, vstupné 130 korun, mládeži přístupný, s titulky. Tanečník Ash je samotář, který cestuje a soutěží ve streetdance. Snaží se být tím nejlepším z nejlepších a jeho snem je vyhrát Světový šampionát a porazit svého největšího rivala Vince z taneční skupiny Neporazitelní. Šance se blíží - tito trojnásobní šampióni budou brzy vystupovat v Paříži.

11. května 19:00 hodin
PROBUDÍM SE VČERA
ČR, komedie, 120 min., vstupné 90 korun, mládeži přístupný. Komedie s originální zápletkou, v níž si věčně svobodný profesor češtiny, díky
třídnímu srazu uvědomí, že nejvíce kdy miloval spolužacku Elišku. Petrovi se naskytne jedinečná šance, vrátit se do svých studentských let, do června 1989, kdy chodil do třeťáku, a napravit, co promeškal. Hrají: Eva Josefíková, Jiří Mádl, Filip Blažek, Martina Válková, Viktor Preiss, Miroslav Táborský, Ljuba Krbová.


12. května 19:00 hodin
MUSÍME SI PROMLUVIT O KEVINOVI
Velká Británie, drama, 112 minut, vstupné 80 korun, do 12 let nevhodný, s titulky. Eva se kvůli svému synovi vzdá nadějné kariéry, ale již brzy po porodu zjištuje, že v jejich vztahu není něco v pořádku. Kevin se od raného věku agresivně vymezuje vůči svému okolí a především vůči své matce a jeho nenávist v pubertě kulminuje v nejvyšším zločinu vraždy.

13. května 19:00 hodin
AVENGERS, 3D
USA, akční, 137 minut, vstupné 160 korun, do 12 let nevhodný, český dabing i s titulky. Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se představí ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow.