24. října 19.00 hodin 

Holky na tahu
USA, komedie, do 12 let nevhodný, s titulky. Tři nejlepší kamarádky Regan, Gena a Katie jsou naprosto pobouřené, když zjistí, že jejich kamarádka Becky, která je sice milá ale trpí nadváhou a vždycky byla terčem posměchu, se bude vdávat jako první z party. Gena a Katie jsou pořád single a Regan se snaží přinutit svého kluka, s kterým chodí už čtyři roky, aby ji konečně požádal o ruku. Becky své kamarádky požádá, aby jí šly za družičky, ty se však svého úkolu zhostí po svém a rozlučka se svobodou se jim poněkud vymkne z rukou.

25. října 19.00 hodin

George Harrison: Living in the Material World
USA, životopis, do 12 let nevhodný, s titulky. (součástí projekce je krátká přestávka). Dokument mapuje život jednoho z nejslavnějších muzikantů všech dob. Přibližuje jeho dětství v Liverpoolu, éru Beatles, sólovou kariéru i soukromý život. Scorsese zachycuje Gerorge Harrisona nejen jako úspěšného hudebníka, ale i jako věčného hledače rovnováhy mezi světem materiálním a duchovním. Ve filmu se objevují doposud nepublikované fotografie, videozáznamy, nahrávky a rozhovory nejen se samotným Harrisonem, ale i s jeho manželkou Olivií Harrisonovou, Ericem Claptonem, Terry Gilliamem, Ericem Idlem, Georgem Martinem, Paulem McCartneym, Yoko Ono, Tomem Pettym nebo Ringo Starrem.

26. října 19.00 hodin

Skyfall
Velká Británie, akční, do 12 let nevhodný, s titulky. Daniel Craig se opět představí v roli Jamese Bonda, agenta 007, kterého stvořil Ian Fleming. Tentokrát má jeho akce název Skyfall a jde již o 23. film nejdéle trvající série na stříbrných plátnech. V nejnovějším příběhu projde těžkou zkouškou jeho lojalita vůči M, kterou dohání její vlastní minulost. Když M16 napadne neznámý útočník, Bond musí vypátrat a zneškodnit zdroj ohrožení – bez ohledu na to, kolik bude muset obětovat on sám.

27. října 18.45 hodin

OTELLO – G. Verdi
Přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku. Italské nastudování českými titulky, vstupné 300 korun, přibližná délka přenosu: 3 hodiny 27 minut.
Pozdě renesanční tragédie žárlivosti. Ctižádostivý důstojník ve službách benátské republiky Jago nenávidí svého představeného, černého generála Othella, protože se mu nedostalo povýšení. Místo něj se náměstkem stává Cassio. Othello připlouvá na ostrov Kypr jako vůdce výpravy proti Turkům, setkává se s manželkou Desdemonou, ale oba se stávají obětí Jagovy intriky. Jago zasévá do duše Othellovy různými narážkami pochybnosti o Desdemonině věrnosti. Nakonec nastraží léčku, aby vzbudil u Othella žárlivost – Desdemona má mít schůzku s Cassiem. Obětí se stává Desdemona, zaškrcená Othellem. I když Jagova žena prozrazuje intriku, pro Othella pozbyl už život smyslu. Zhroutil se celý jeho svět, jeho víra v lásku a přátelství. Končí sebevraždou.

28. října

Kozí příběh se sýrem
14.00 hodin ve 3D
 17.00 hodin ve 2D
ČR, animovaný. Kozí příběh se sýrem volně navazuje na předchozí díl. Děj filmu se přenese ze středověké Prahy do pohádkového sýrového království a kromě starých známých postav se mohou diváci těšit na řadu pohádkových bytostí a nové hlavní hrdiny – děti Kuby a Máci – Honzíka a Zuzanku, kteří spolu s Kozou procházejí celým příběhem. Celkové ladění filmu je více rodinné a pohádkové, než v předchozím díle.