Videoklip by měl být hotový zhruba za měsíc a byl rozdělený do dvou natáčecích dnů. Režie klipu se ujal kutnohorský rodák, který druhým rokem studuje filmovou školu ve Zlíně Tomáš Polenský a za kameru se postavil Martin Římanek. První natáčecí den se natáčelo v prázdné vodní nádrži na Kaňku a druhý den na Malé Vysoké.


Natáčení si skvěle užíval amatérský herec Michal Pavlík z Kutné Hory, který v klipu hraje postavu chlapce, který je deprimován z rozchodu své přítelkyně.Ta odchází od skejťáka k rockerovi. Mrchu si v klipu zahrála jinak sympatická dvacetiletá Kutnohoračka Martina Pechancová, která studuje Vyšší odbornou školu hereckou v Praze. Pro Michala Pavlíka, který by se v budoucnu herectví věnoval na plno, to byla další zajímavá zkušenost.
„Pro mě to byly úžasné dva dny, které jsem si maximálně užil a podle mého názoru to bude velice zajímavý klip, který by se mohl líbit,“ řekl Pavlík. Podle jeho slov prostředí klipu bylo dobře zvolené a záběry smíšené s úžasným hlasem zpěvačky mohou dodat klipu jedinečnost. „Je pravda, že jsme při natáčení trochu promrzli, ale to by nebylo to pravé natáčení,“ pochvaloval si Michal Pavlík s tím, že kameraman Martin Římánek byl naprosto bez konkurenční a s režisérem Tomášem Polenským si natáčení také užívali všichni aktéři klipu. I herec Jan Friedrich, který si zahrál rockera.


Ne vždy je ale natáčení tak snadné. Herce Michala Pavlíka v chladných dnech, kdy se natáčelo zahřála scéna, kdy padal po betonech dolů. „Při natáčení jsem pochytil několik šrámů, hlavně při natáčení scény, kde nemohu vyběhnout z nádrže a po betonu padám zpět dolů,“ podotkl Pavlík.