Všichni se předvedli druhý lednový pátek v kolínském Městském divadle na své Show čítající neskutečných dvaačtyřicet bodů v téměř třech hodinách.

V perfektním nasvícení a ve spoustě rychle se měnících kostýmech předvedli tanečníci latinsko americké tance, karibik, all style, ale i první pokusy o hip hop či balet nebo umělecký tanec, téměř v každém čísle nechyběly gymnastické prvky.

To vše pod vedením vedoucích a dvou hlavních trenérů Nadi Eretové a Vladimíra Vidnera a dalších Oldřišky Neumannové a Anny Nemčokové, které také tančí a Jaroslava Chyby.

Zaplněné hlediště divadla, v němž nechyběli ani starosta města Vít Rakušan a jeho zástupce Michael Kašpar, tak vidělo, za jaké choreografie a výkony se tenhle tým stal nejen několikanásobným mistrem České republiky, ale i Evropy a Světa. Došlo i na ocenění těch nejúspěšnějších, kteří dostávali nejen drobné dárky, ale i zahraniční zájezd z rukou dlouholetých sponzorů klubu.

Před závěrečnou děkovačkou předvedlo pak šedesát tanečníků emotivní choreografii nazvanou Cesta kolem světa s pointou, že všude dobře, ale doma je doma, vyjádřenou klasickou českou polkou za doprovodu bouřícího divadelního hlediště.