Představení nese název Tři splněná přání a herci je uvedou na své domácí scéně v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře v neděli 12. června odpoledne.

Hra začne v patnáct hodin a divákům ukáže, jak se vyplatí potkat kouzelného dědečka, který má pro hodné děti vždy v kapse nějakou tu pohádku. Na pódiu se tak objeví červená Karkulka a vlk, Jeníček a Mařenka nebo rodinka, která se snaží snaží vytáhnout velikou řepu.

Během divadelní hry se na scéně předvedou Adéla Buřičová, Mikuláš Ečer, Kateřina Chybová, Jan Kukral, Kristýna Lázňovská, Filip Mašek, Johanka Přenosilová, Kristýna Šimáčková, Pavel Školný, Ondřej Vecek, Veronika Větrovská, Filip Vlach, Nikola Vondrysová, Alena Votavová, Leona Zárubová, Evelína Zecová a Václav Veselý, který je zároveň i režisérem hry.

Hra Tři splněná přání je v krátké době třetím projektem, se kterým Tylova herecká škola přichází. V únoru mladí herci s úspěchem sehráli autorskou hru Panství pana Norise, kterou následně v polovině dubna na pódiu Tylova divadla ještě reprízovali. Na začátku května pak v Kutné Hoře uvedli komedii současné francouzské dramatičky Carol Greep, To je pěkné, co děláte.