Na příjemnou notu naladili návštěvníky učitelé z místní základní umělecké školy. Uvítací melodie zahrály houslistka Kateřina Chaloupková, violoncellistka Jitka Schůrková a klavíristka Petra Zíková.

Starosta města Martin Hujer si nejdříve splnil oficiální povinnost v podobě uvítacího projevu a potom už předal slovo dvěma moderátorkám, aby se na tanečním parketu mohl věnovat své přítelkyni Radce.

O předtančení se postarali zástupci zručské základní umělecké školy a Taneční školy Salta Jitky a Karla Maršálkových ze Struhařova, k vidění byla také ohnivá show. Dvě pódia patřila kapelám Březovanka a Lucie revival, prostor dostal i diskžokej.

Na půl desátou večer byli hlavní partneři a někteří další hosté pozváni do vinárny. Moderátorky večera Jana Pinkasová a Veronika Bělinová je přivítaly písní „Teď královnou jsem já“ z muzikálu Kleopatra a na konci zazpívaly písničku Jampadampa od Lucie Bílé.

Mediálním partnerem plesu byl Kutnohorský deník, který věnoval jednu z cen. Digitální fotoaparát předal místostarosta města Jan Jelínek majiteli výherní slosovatelné vstupenky Milanu Loudovi.

Příjemným zpestřením taneční zábavy se po půlnoci stala pěvecká soutěž karaoke. Prezentovalo se několik talentů, ale nejvíce se líbili Martin Jiřík a Pavel Tátovský. Ceny pro ně vlastnoručně vyrobila místní výtvarnice a fotografka Lenka Říhová.

Prohlédněte si fotogalerii. Obsahuje téměř sto padesát snímků, je tedy nutné se obrnit trpělivostí, při pomalejším internetovém připojení načítání trvá poněkud déle.

Fotografie z plesových příprav najdete ZDE.

Speciální „plesové" zpravodajství ze Zruče nad Sázavou najdete ZDE.