Předchozí
1 z 4
Další

Tereza Marvánková Hölzlová: Vánoce jsou u nás doma jak učitelský sraz

Tereza Marvánková Hölzlová, absolventka Gymnázia Jiřího Ortena v Kutné Hoře, je nyní učitelka. Učí už deset let a dalo by se říci, že pochází z učitelské rodiny. Oba rodiče jsou učitelé, sestra dědy byla učitelka. „A představte si, manželova maminka a babička jsou taky učitelky. Sestra po návratu z Anglie učí angličtinu a manžel lektoroval počítačový software. Takže když se sejdeme o Vánocích, je to takový učitelský sraz,“ směje se Tereza.

Tereza Marvánková Hölzlová.Zdroj: archiv Terezy Marvánkové Hölzlové

Mým největším koníčkem je hokej. Nehraji ho, ale jsem součástí realizačního týmu. V rámci kolínského klubu dělám sekretáře, takže agendu pro všech čtvrnáct týmů. V rámci A-týmu, který hraje aktuálně Chance ligu, jsem vedoucí týmu. Tedy jezdím s týmem i na zápasy, připravuju zápisy o utkání, starám se o to, aby hráči měli lékařské prohlídky, nyní covid testy a podobně. Kromě toho se starám o fanshop SC Kolín a dělám webové a facebookové stránky klubu.

Tereza Marvánková Hölzlová na hokeji.Zdroj: archiv Terezy Marvánkové Hölzlové 

Jestli mám i další koníčky? Jasně. Přes sezonu je volného času málo, ale když je, trávím ho ráda s rodinou. Hrajeme často deskové hry. Taky se ráda dívám na seriály, což se mi velmi hodí pro výuku angličtiny.

Tereza Marvánková Hölzlová na hokejové střídačce.Zdroj: Jan Kobzaň

Blíží se Vánoce. Čtenářům Kutnohorského deníku bych popřála - užijte si je. Usmějte se a zapomeňte na pár dní na případné potíže.

Tereza Marvánková Hölzlová.Zdroj: archiv Terezy Marvánkové Hölzlové