Každý týden náš fotograf navštěvuje porodnici a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na email: redakce.kutnohorsky@denik.cz a svoje miminko najdete na stránkách Kutnohorského deníku.

Tým restaurace V Ruthardce v Kutné Hoře (majitelka Lenka Sádlová v džínové bundě, vepředu v brýlích provozní Eliška Němcová).
Auto na rozvoz nám zapůjčila maminka šéfové

Pro čtenáře internetové verze Kutnohorského deníku jsme připravili hlasování o nejsympatičtějšího novorozence týdne. Hlasovat můžete do soboty 7. listopadu 2020 do 12 hodin. Opakovaně hlasovat z jedné IP adresy je možné vždy nejdříve po šedesáti minutách.

Klárka Charousová se poprvé na svět podívala 14. října 2020 ve 12. 16 hodin v čáslavské porodnici. Vážila 3600 gramů a měřila 51 centimetrů. Domů do Žehušic si ji odvezli maminka Andrea, tatínek Petr a bráška Péťa.
FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili