David Rak, Zruč nad Sázavou: Festival určitě městysi Kácov přinesl stejně jako každý rok, kdy se tady konal, peníze. Mně osobně na něm nevadí vůbec nic. Někteří místní lidé si mohli stěžovat na hluk, ale řekl bych, že se to těch pár dní dalo vydržet.

Marie Jankovská, 62 let, Kácov: Jsme rádi, že se Sázavafest koná právě u nás, máme v obchodě v Kácově alespoň kšeft. Otevírací bodu obchodu jsme přizpůsobili, měli jsme otevřeno až do večera. Návštěvníci jsou slušní. Neřešili jsme ani žádné krádeže.

Jana Štíchová, 33 let, Kácov: Kácov se díky Sázavafestu zviditelní. Je to fajn, že se tu koná. Lidé tak do Kácova přijíždí už jen proto, aby se podívali, kde že se festival konal. Po pouti tu zůstává daleko větší nepořádek než teď po festivalu. Na nic špatného jsem nepřišla.

Miroslava Brhlíková, 40 let, Kácov: Je to přínos pro městys. Peníze, které přinesl festival pro Kácov, se snad využijí ku prospěchu městečka a jeho občanů. Pozvedla se tím zase na chvilku kultura tady u nás. Mladí lidé se měli kde pobavit. Pár místních si stěžovalo na hluk.

Miluše Vetešníková, 39 let, Vranice: Jsem moc ráda, že se tady festival koná. Přes zimu se tu neděje vůbec nic. Nemohu si na nic stěžovat. Ale slyšela jsem, že účastníkům tady prý chyběl bankomat. Loni tady jeden byl, letos ne, ač s ním spousta lidí údajně počítala.