Petra Michnová
18 let, Kutná Hora
:
S tím souhlasím. Když může být legální alkohol, který dokáže lidi změnit, proč by mělo být nezákonné pěstování konopí? S legalizací malého množství těchto lehčích drog souhlasím.

Markéta Stejskalová
17 let, Kutná Hora:

Nelíbí se mi, že se zákon neustále mění. Když už to bylo jednou nezákonné, mělo to tak zůstat. I když to ale bylo nelegální, člověk si mohl bez problémů sehnat marihuany, kolik chtěl.

František Blaha
54 let, Kutná Hora:

Je to špatně. S tím, že to už není trestný čin, nesouhlasím. Podle mého názoru by tohle nemělo být vůbec povolené. Mladí lidé by měli mít nějaké zájmy, měli by pracovat a ne užívat či pěstovat tohle.

Jan Hála
19 let, Kutná Hora:

Podle mého názoru je tohle jen další ústupek. Určitě s tím nesouhlasím a nelíbí se mi to. Mělo to zůstat tak, jak to bylo. Lidem takové věci jako marihuana jen škodí, vymývají jim mozek.

Martin Bartoš
19 let, Kutná Hora:

Nevím, co bych si o tom všem měl myslet. O tuhle problematiku jsem se příliš nikdy nezajímal. Tohle jde úplně mimo mě a žádný názor na pěstování konopí a lysohlávek nemám.

A co vy?Co říkáte na to, že od začátku roku už pěstování malého množství konopí či lysohlávek není trestným činem? Vyjádřit se můžete formou diskusního příspěvku.