Ludmila Cvešprová
43 let, Kutná Hora

Co na to říci. Nevím, zda dělají, co můžou. V téhle sněhové kalamitě se to asi lépe zvládat nedá. Když by byla normální situace, je to něco jiného.

Martina Slabá
39 let, Kutná Hora

Náměstí tady v Kutné Hoře je dneska oproti víkendu podstatně lepší. U nás v Masarykově ulici je to horší. Chodník u lékárny tam není prohrnutý vůbec .

Jaroslav Tvrdík
35 let, Kutná Hora

Bydlím u divadla, a tam ulici prohrnuli až dneska. V neděli připomínala Tylova ulice v centru spíše polní cestu. Dneska je situace lepší.

Pavel Štifter
37 let, Kutná Hora

Dneska je to dobré. Myslím si, že nová vyhláška o údržbě chodníků moc neprospěla. Nezbavoval bych lidi povinnosti uklízet si chodník před domem.

Marian Kvak
17 let, Kutná Hora

U nás na Žižkově je to hrozný. O víkendu jsem je tam viděl prohrnout tak jednou. A od té doby už to zase třikrát zapadalo. Nezvládají to.

Lukáš Pařez
16 let, Suchdol

V Suchdole prohrnují a o víkendu prohrnovali silnice každé dvě až tři hodiny. Sníh sice nahrnuli někomu do vjezdu. Ale to si už každý odházel.

Martina Heroutková
21 let, Kutná Hora

Tady v centru je to špatné, jak chodníky, tak silnice by mohli lépe udržovat. U nás v ulici Havířská stezka je situace taky vcelku špatná.

Lenka Čecháková
46 let, Kutná Hora

Myslím si, že to město moc nezvládá. Bydlím na Žižkově a do města jsem šla dneska pětačtyřicet minut. Tady v centru je to daleko lepší.

Jana Krištofíková
33 let, Kutná Hora

Situace v Kutné Hoře je hrozná. V Pobřežní ulici prohrnuli dneska kolem poledne poprvé. Já pak ale nemohla vyjet autem. O víkendu se neukázali ani jednou.

Monika Lebdušková
28 let, Lomec

Silnice jsou u nás v Lomci opravdu perfektní. Co jsem slyšela, tak situace byla v minulých letech prý špatná, ale letos se vážně snaží.

A co vy?Jak hodnotíte situaci na silnicích a chodnících ve vašem okolí? Zvládají města či obce odklízet velkou sněhovou nadílku? Vyjádřit se můžete formou diskusního příspěvku.